Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Domyślnie Dla początkujących

    Ja może bym się z kimś sprobował ale z kimś początkującym jak ja... także chętnych zapraszam, temat się ustali.
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  2. #2

    Domyślnie

    ja jestem chętny Proponuję coś związanego z urbanistyką, odkąd mieszkamy w tym samym mieście A może jakieś zdjęcie reklamowe?
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dame Zobacz posta
    ja jestem chętny Proponuję coś związanego z urbanistyką, odkąd mieszkamy w tym samym mieście A może jakieś zdjęcie reklamowe?
    hmm no może być coś z miastem. Reklamowe to się chyba jeszcze zupełnie w tym nie czuje.
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  4. #4

    Domyślnie

    Jak ustalić czy ktoś jest początkujący? Bo nie wiem, czy jestem. Można nie liczyć czasów, kiedy zdjęcia robiło się kompakcikiem cyfrowym?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    Jak ustalić czy ktoś jest początkujący? Bo nie wiem, czy jestem. Można nie liczyć czasów, kiedy zdjęcia robiło się kompakcikiem cyfrowym?
    to się czuje jak człowieka napełnia profesjonalizm heheh chyba. A poważnie to zapraszam...
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  6. #6

    Domyślnie

    sivy sprawdź wiadomości. zapowiada się przyjemny konkurs amatorów
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sivy Zobacz posta
    to się czuje jak człowieka napełnia profesjonalizm heheh chyba. A poważnie to zapraszam...
    Hmmm... to może najpierw jaki temat. Bo nie chce z góry się wyrywać, a potem lipa, bo mi temat nie podejdzie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dame Zobacz posta
    sivy sprawdź wiadomości. zapowiada się przyjemny konkurs amatorów
    Mówisz o tym foceniu powstania komórkami?

  9. #9

    Domyślnie

    właśnie chcieliśmy na ten temat podyskutować.. Podaj sivemu swoj numer gg, to zrobimy konferencje i jakos sie dogadamy
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  10. #10

    Domyślnie

    Nie za bardzo mogę dyskutować on-line. Ustalcie coś i jak mi "podejdzie", to się "podepne".

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •