Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105
  1. #21

    Domyślnie

    Pitrze, jeszce jedno pytanko... Wiem ze nie było pewnie możliwości pełnych testów, ale jakie wrażenie zostawia AF ? Sam wiesz że to jedna z najbardziej kontrowersyjnych nowści w D200
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #22

    Domyślnie

    Wedlug Bj?rn'a R?rslette jednej z osob testujacych przedprodukcyjne d200 a osobiscie uzywajacej d2x, wizjer d200 jest jednak wiekszy niz d2x:

    http://www.nikonians.org/dcforum/DCForumID202/140.html

    (zanim ktos sie ironicznie usmiechnie po 2, 3 wpisie prosze doczytac co najmniej do 7 wypowiedzi).
    NIestety na pytania o dzialanie AF dal dosc wymijajaca odpowiedz.

    Czy Admin mial okazje sprawdzic AF na prezentacji? Moze slowo na temat tej poki co wielkiej niewiadomej?

    pozdro
    Lukasz

  3. #23

    Domyślnie

    ja juz kase zebralem uff,teraz tylko zaczekac
    nikon i troche rupieci........R2-D2

  4. #24

    Domyślnie

    MB-200 i WT-3 to dwa zupelnie inne urzadzenia. O ile o BP nie wiadomo kiedy sie pojawi, o tyle WT-3 ma sie pojawic w marcu.

    Moge nie pamietac dokladnie wizjera D2x ale wedlug mnie byl jednak wiekszy. Byc moze zludzenie szerokosci spotegowaly wyswietlacze wewnetrzne (dwie liie, pionowa i pozioma). I zeby zakonczyc watek wizjera - JEST DUZO LEPIEJ NIZ W D70! Jest gorzej niz w F100

    Zapomialem o AF-ie Super. Zapieta 60 micro pracowala szybko, miekko i celnie. Dopracowano rowniez dzwiek potwierdzenia ostrosci. Nie kluje juz w uszy, jest delikatny i slyszalny iemal tylko dla fotografujacego. Potwierdzam fakt ze krzyzowy jest jeden. Pozostale punkty moga jednak pracowac w tzw. szerszym polu. Z punktami powiazano rowniez pomiar ekspozycji. Jesli wybieramy pole boczne pomiaru AF, pomiar CW zbiera dane z proporcji % tego pola.

  5. #25

    Domyślnie

    Planowana jest dystrybucja kitów z 18-200, 18-70 i przede wszystkim 17-55?
    Czy dla takich zestawień pozostaje import?
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  6. #26

    Domyślnie

    Plany sprzedazy dotycza tylko body. Nowy obiektyw potraktowano jako oddzielny produkt i nie stanowi elementu zestawu. Byc moze Nikon cos wykombinuje, to zdarza sie dosyc czesto, jednak na ta chwile Tadeuszu, nic mi o tym nie wiadomo.

  7. #27

    Domyślnie

    Pozostaje współczuć marketingowcom z Nikon Polska.. Znowu nie
    będą w stanie stanowic skutecznej konkurencji dla TIPów, znowu
    kiepską sprzedaż nadrobią wysoką marżą..
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  8. #28

    Domyślnie

    Więc czy Wi-fi bedzie sie roznil wygladem od BP? pytam bo na system czarcie wifi i bp wyglada tak samo.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez twlodar
    Pozostaje współczuć marketingowcom z Nikon Polska.. Znowu nie
    będą w stanie stanowic skutecznej konkurencji dla TIPów, znowu
    kiepską sprzedaż nadrobią wysoką marżą..
    Uważasz że sugerowana cena 7500zł jest wysoka (znając życie będzie do kupienia poniżej 7000zł)? tak narawe to jest ona wyższa od cenu w USA o 22%VAT.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #30

    Domyślnie

    Podejrzewam ze bedzie sie roznil, choc niewykluczone ze bedzie wersja gripa z funkcja. Nie chce zgadywac bo realnego obrazka nie ma nawet na nikon-imaging...

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •