Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    kon calkiem fajny ja bym jednak zrobil go troche inaczej, a mianowicie z rozmytym drugim planem czyli bym pojechal troche naza nim i kliknol fotke widac by bylo ruch a tak klatka zatrzymana w czasie

  2. #12

    Domyślnie

    Maroo-czasy podam wieczorem jak wrócę do domu.Dodam ,że te nocne zdjęcia robione były ze statywem i bez wykorzystania VR , co producent w takiej sytuacji odradza.
    Saint - jasne ,że byloby fajnie podażyć za nim i strzelic , ale primo -nie było czasu ,bo po chwili konik pobiegł do stajni i nic z tego nie wyszlo , secundo - powiem szczerze ,że kilkakrotnie próbowałem focić w ten sposób - śledząc obiekt w ruchu (szczegolnie psy) ,ale zadowalających efektów jeszcze nie uzyskałem. Nie ma sie co oszukiwać -chyba brak umiejętności ,ale będe próbował.
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  3. #13

    Domyślnie

    Dzisiaj mój Nikkor 70-200 przeszedł chrzest bojowy. Wrażenie ogromne - Nikkor poraża szybkością i precyzją. Wkrótce postaram się pokazać jakieś fotki. Mimo iż warunki były nie najlepsze to i tak sobie z nimi poradził. Nie żałuję żadnej złotóki wydanej na te szkiełko. Każdemu polecam je z czystym sumieniem - a dla bardziej cierpliwych radzę uzbierać górę grosza i go kupić - naprawdę WARTO.
    Pzdr
    lenek

  4. #14

    Domyślnie

    Kurde.
    Nie piszcie tu takich rzeczy, bo zaczynam grzebać po kieszeniach.
    Zastanówcie się!
    Jak kupię, to jak to wytłumaczę żonie?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroo
    Kurde.
    Jak kupię, to jak to wytłumaczę żonie? :?
    bo zupa była przesolona:))

    ehhh...przedemną jeszcze D70 i 35-70 i statyw (solidny) więc VR-ka musi jeszcze dłuuuugo poczekać, ale kiedyś...(tu się rozmarzyłem)
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    Maroo - obiecane czasy fotek nocnych - oba 5s .Przepraszam ,ze dopiero teraz...
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •