Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Wakacyjna Żona

  1. #1

    Domyślnie Wakacyjna Żona

    Aloha, udało się wreszcie gdzieś pojechać i złapać garść oddechu od codzienności. Oczywiście poza zwiedzaniem, leniuchowaniem i ogólnym "nicnierobieniem", nie obyło się od małżeńskiej fotomolestacji i tak do szuflady trafiło kilkaset fotek więcej, naważyłem piwa i teraz siedzę i już 3-ci dzień w "ciemni", wywołuję. Poniżej kilka portretów małżonki :

    1.


    2.

    3.


    4.


    5.



    pozdr@ll

    jeere

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zadaniem tak:
    - 1, 2, 3 wykasuj
    - 4 coś sie zaczyna dziać ale poza zgrana do bólu (sam takie robię, nie mając siły przebić skorupy stereotypów tzw. letniego portretu)
    - 5 fajnie, naturalnie, atrakcyjnie
    Oczywiście oceniamy zdjęcia

  4. #4

    Domyślnie

    2 i 3 trochę ciemne, 4 chyba też nie, nie wiem dlaczego, ale nie podchodzi mi, za to 5 bardzo ładnie i bardzo atrakcyjnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Dwójka ładnie skomponowana, szkoda że światło mało ciekawe.

  6. #6

    Domyślnie

    Na temat tej modelki można by opowiedzieć wiele pięknych historii, a jak na razie z tych opowiedzianych najbardziej odpowiada mi trójka.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie 4 i 5 zdecydowanie najlepsze. Super!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanoosh Zobacz posta
    Moim zadaniem tak:
    - 1, 2, 3 wykasuj
    - 4 coś sie zaczyna dziać ale poza zgrana do bólu (sam takie robię, nie mając siły przebić skorupy stereotypów tzw. letniego portretu)
    - 5 fajnie, naturalnie, atrakcyjnie
    Oczywiście oceniamy zdjęcia
    Jestem dokładnie tego samego zdania
    Uważam,że każdy,a kobiety już szczególnie, lubi być pokzany na zdjęciach atrakcyjnie.Zdjęcia 4 i 5 pokazują panią w bardzo ciekawym i jakże odmiennym od pozostałych świetle.Jeśli masz wiecej takich jak wymienione to chętnie zobaczę

  9. #9

    Domyślnie

    4 odstaje w pozytywną strone o kilka lat świetlnych.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  10. #10

    Domyślnie

    Przepraszam że się porządziłem cudzym zdjęciem, ale ja bym to jakoś tak widział


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •