Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zwyczajnie

  1. #1

  2. #2
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    901

    Domyślnie

    1 - Niby zwyczajnie i bardzo mi się podoba! Ale kurde - gość ma wygląd hollywoodzkiego aktora westernowego! Gdyby mu zmienić tą koszulkę na coś konkretniejszego, to możnaby, jak sądzę z pełnym sukcesem, podejść do tematu mniej zwyczajnie. Tak czy inaczej gratuluję!
    2 - Nie. Tego ujęcia nie rozumiem. Facet o ciekawej twarzy jest cały po lewej stronie a po prawej pozostała kupa nijakiego wolnego miejsca. Chyba rozumiem zamysł, ale uważam, że powinno to być inaczej zrobione.
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  3. #3

    Domyślnie

    ok.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #4
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Jedynka na plus choć może trochę jasniej bym widział twarz. na dwójce - chm... jak to delikatnie... dyskwalifikacja za okolice nosa. wybacz ale mi to strasznie psuje odbiór tego zdjęcia.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puchbeary Zobacz posta
    Jedynka na plus choć może trochę jasniej bym widział twarz. na dwójce - chm... jak to delikatnie... dyskwalifikacja za okolice nosa. wybacz ale mi to strasznie psuje odbiór tego zdjęcia.
    to samo pomyślałem, ale jedynka naprawde ok, może ciut rozjaśnić

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie za mały kontrast.Zwiększ i zobacz jak zyskają fotki, szczególnie przy tej niedogolonej szczecinie.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •