Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Nikon D40X + ob. Nikkor 18-55 mm + Nikkor 55-200 mm

    Mam pytanie, przeczytałem wszystkie posty dotyczace rozwazan pomiedzy Nikonem D40 a innymi NIkonami, co kupic, wszystkie za i przeciw.

    Ale znalazlem takie zestawienie Nikona d40x z 2 obiektywami za 3149 zl, i teraz moje pytanie brzmi czy za ta cenne brac ten zestaw czy lepiej np Nikona d70s z kit-owym obiektywem.

    Wczoraj Spedzilem mase czasu w sklepie testujac D40x i przyznam ze bardzo mi sie spodobal ten aparat ma swoje wady niektore sa dla mnie denerwujace, ale sadze ze na start jest trafnym wyborem.

    Prosze o rade w tej sprawie, jakiej sugestie...

    Dziekuje z góry ;]

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    jeśli 55-200 to wersja z Vr to całkiem niezły komplecik.
    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlasiukk Zobacz posta
    jeśli 55-200 to wersja z Vr to całkiem niezły komplecik.

    tak wlasnie 55-200 VR i tez mnie to powala ;] w podobnej cenie jest jeszcze Nikon d40x z 18-135 Nikkor'em

  4. #4

    Domyślnie

    mam taki zestaw (dokładnie to D40 bez "x") i szkła 18-55, 55-200 VR. Nie narzekam. Aparat spełnia swoje funkcje - owszem ma wady które zaakceptowałem i już sobie nimi głowy nie zawracam. Skupiam się na wyciskaniu 100% możliwości i nie uważam że sprzęt mnie ogranicza. Tak więc uważam ze to dobry wybór i polecam ten zakup.

  5. #5

    Domyślnie

    jeśli CI się uda weź wersje bez "x"

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nadgob Zobacz posta
    jeśli CI się uda weź wersje bez "x"

    Dlaczego bez "x" ? Z tego co czytalem to d40x jest lepszy niz jego poprzednik bez "x" Szybszy czas reakcji MAtryca wieksza, ISO 100 ? Ma jakies powazne bledy w produkji ?

  7. #7

    Domyślnie

    Mniej pikseli = mniejsze szumy, ostrzejsze cropy, poza tym zupełnie wystarcza

  8. #8

    Domyślnie

    nowsze nie zawsze znaczy lepsze, niestety.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nadgob Zobacz posta
    nowsze nie zawsze znaczy lepsze, niestety.
    Sprawdzalem testy na Fotopolis i Aparat w tescie szumów wyszedl bardzo dobrze, hmm teraz to mi daliscie do myslenia ;]

  10. #10

    Domyślnie

    jedyne co przemawia za "x" to ISO100... ale to tak niewiele że kupiłem sporo tańszą D40 bez "x"

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •