Close

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 218
  1. #1

    Domyślnie Straż pożarna w obiektywie

    Minęło już trochę czasu od chwili mojej rejestracji na forum, a nie miałem jeszcze okazji zaprezentować popełnionych zdjęć. Zakładam zatem swój wątek, w którym od czasu do czasu pokażę coś z branży pożarniczej Zapraszam do oglądania i komentowania
    PS. Proszę przymrużyć oko na "watermarki" na fotkach.



  2. #2

    Domyślnie

    1 - te przepalenie rzuca sie w oczy ale nie jest tak zle, 2ka natomiast jest super jak dla mnie!

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Co do "watermarkow"... Wrzuc jeszcze ze dwa na srodku zdjec i bedzie cool!
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Co do "watermarkow"... Wrzuc jeszcze ze dwa na srodku zdjec i bedzie cool!
    ok, jakiego koloru? Myślałem o różu?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMK Zobacz posta
    ok, jakiego koloru? Myślałem o różu?
    Nice! A najlepiej na zmiane z jakims oczojebnym zielonym.
    Dwojeczka swietna. Podnioslbym tylko troszeczke kontrast.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie bardzo dobre .
    A gdyby poprawić dwójce odrobinę kontrast tak jak stig mówi to byłoby super a nie tylko bardzo dobre .

    A watermark to tylko RoOsChOfFy większy niż samo zdjęcie i jeszcze czterocentymetrowa ramka też w jedynym słusznym kolorze .
    Pojawiam się i znikam...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Imago Zobacz posta
    A gdyby poprawić dwójce odrobinę kontrast tak jak stig mówi to byłoby super a nie tylko bardzo dobre .
    na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że sprawcą spadku kontrastu jest układ koloidalny powstały wskutek termicznego rozkładu materiału palnego (zwany potocznie dymem)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMK Zobacz posta
    na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że sprawcą spadku kontrastu jest układ koloidalny powstały wskutek termicznego rozkładu materiału palnego (zwany potocznie dymem)
    Zanotowałam: popełniający fotografię miał zadymiony pokój w czasie obrabiania zdjęć co spowodowało, że nie widział jaki ustawił mu się kontrast .
    Pojawiam się i znikam...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMK Zobacz posta
    na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że sprawcą spadku kontrastu jest układ koloidalny powstały wskutek termicznego rozkładu materiału palnego (zwany potocznie dymem)
    Wiemy, wiemy... Nie znaczy to jednak, ze nie da sie kontrastu podniesc.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Witam.
    Coby nie zakładać nowego wątku dorzucę coś ode mnie .


Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •