Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie dobry lab w Krk..

    Witam..

    Oddalem z czystej ciekawosci foty do naswietlania w empiku (20x30) i to co mi oddali jako zdjecia troche mnie przerazilo..
    czy ktos moze mi polecic jakies dobre miejsce w krk, gdzie moge zrobic ladnie 20x30 (i wieksze)?

    pozrd. Art

  2. #2

    Domyślnie

    Ja nosiłem, jak jeszcze mieszkałem w Krak, do Agfy na Gertrudy. Zazwyczaj byłem zadowolony i obsługa nawet miła. Mogę polecić.
    Canon 30D + BG-E2 + 17-40L f4 + Sigma 100-300f4 + 580ex + Shoe Cord 2

    | www.maciejkuron.pl |

  3. #3

    Domyślnie

    Agfy na Gertrudy
    Ok!

    Poza tym : Dom Turysty Fuji, Łobzowska 12, Konaszewska-Pyla-Plac Matejki,

    Po przetestowaniu wszystkich najlepsze efekty dla mnie daje Plac Matejki

    Pozdr
    Grzegorz
    Teraz Lady Ku

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawe co na Karmelickiej? Bo chyba nie Olexy? A o Expercie wolę się publicznie nie wyrażać. Do niedawna robiłem slajdy w Agfie na Łobzowskiej ale okrutnie mi popaprali ostatni slajd. Chyba teraz oddam na Matejki - jeszcze tam nie robiłem. Może faktycznie jest dobry ? A negatywy robię na Placu Axentowicza w Fuji. Są względnie przyzwoici pod względem technicznym i cenowym.
    Pozdrowienia

  6. #6

    Domyślnie

    miałem na myśli experta właśnie - swego czasu wołałem tam slajdy i machnąłem pare kolorowych powiekszeń wystawowych (bo miałem bliżej niż na Matejki). Wszystko zrobili mi poprawnie, może sie starali bo zlecałem wyłącznie duże powiekszenia >30x40 (bo te robiłem sobie sam na Epsonie Photo) z średniego formatu, wiec łatwo było przewidzieć, że jak coś spaprają to zrobie im rozpizd i nie zapłace. Ze slajdami też nie było zonków. Ale daaawno tam już nic nie dawałem, bo teraz bliżej mi na Matejki, zresztą slajdy wołam z rzadka, a dużych powiekszeń to już (dzieki Bogu) wogóle!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •