Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21

    Domyślnie

    Biodrówka np taki Orion LowePro, fajnie fajnie, nawet i wygodnie i praktycznie ale...taka sytuacja: masz na biodrach np. Oriona i zakładasz plecak (choćby 150l drobiazg ;-} )i jak nieść taki wór bez pasa biodrowego a pamiętajmy że na biodrach jest już zapięty Orion....

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TomNie
    Pytanko do kolegów 'plecakowców'. Nie macie problemów przy otwieraniu tej jaskini rozpusty? Chodzi mi o to czy nie wypadają Wam szkła, czy co tam jeszcze macie, przy otwieraniu
    Właśnie!!
    W kwestii tego wypadania to jak to jest. Czasami przecież nie da się położyć plecaka po prostu na ziemi.
    Przy wymianie obiektywów w sytuacji gdzie wszędzie dookoła błocko – półotwarty plecak wisi na przedramieniu, jeden obiektyw w ręce, aparat dynda na szyi, jeden obiektyw chowamy drugi wyciągamy- o nieszczęście (upuszczenie czegoś) nietrudno.
    Torba przynajmniej pozostaje zawsze otworem do góry, plecak jednak otwierany jest na bok! Jak to się sprawdza w praktyce?
    http://plfoto.com/35575/autor.html --- moje folio na plfoto

  3. #23
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    to taka mala historyjka z autopsji .. skonczona sesja w studio .. wszystkim bardzo sie spieszy .. zarzucam swoj plecak jak zawsze z rozmachem na ramie i slysze ... LUUUUUP, BRZDEK !!! zamarlem .. oczyma wyobrazni zoabczylem moje kochane d70 rozbite w pyl na podlodze .. zreszta wszyscy obecni zamarli ... kolo minuty walczylem ze soba zeby sie odwrocic ... okazalo sie ze d70 siedzi sobie spokojnie wsadzony na swoje miejsce przytrzymyany dodatkowym paskiem spinajacym boki wkladek. 50tka tez spokojnie lezy sobie na miejscu. mala studyjna lampa ktora akurat wcisnalem do plecaka i chcialem zabrc do domu nawet nie drgnela ... wypadl jedynie dysk twardy luzno wlozony w jedna z przegrodek. Ulga jaka poczulem byla niesamowita ))) reasumujac : przy dobrych ustawiniach przegrodek (a troche ich jest) wszystko 3ma sie raczej mocno i nie ma problemow z otwieraniem. poza tym wyciagneicie aparatu z plecaka zajmuje ok 3-4 sekund (przesuwam go pod rmieniem nie zdjemujac rozpinam suwak i wyciagam body.

    IMHO tamrac ma jedna prewage nad lowepro : szelki sa duzo wygodniejsze szersze i lepiej wykonczone - bardzo dlugo sprawdzalem zady i walety tamraca expedition 5 i lowepro minitrekker aw. tak jak napisalem w szelkach wygrywa tamrac. srodek porownywalny ( w tamracu sa polprzezroczyste kieszenie a w lowepro nie), jesli chodzi o zamki znacznie bardizej mi pasuje tamraca - jest szeroki i gruby - nie taki cienutki jak w lowepro - jakos bardziej budzi moje zaufanie. przewaga lowepro aw jest pokrowiec przeciwdeszczowy i bardzo fajne rozwiazanie mocowania statywu. oba sa bardzo porzadne i w podobnej cenie. tamra ma 5 lat gwarancji, lowepro dozywotnia. mimo to kupilem tamraca... chyba wlasciwie ze wzlgedu na to ze wygodniej mi na plecach lezal. i chyba tyle na temat tych dwoch sztuk. w mniejsze sie najzwyczajniej w swiecie nei zmiescisz. wiem bo probowalem ze swoim sprzetem :P

  4. #24

    Domyślnie

    ...a kolega pytal tylko o plecak Culmana tez znam to z allegro, a nawiazujac do tego - to tylko 120zl - i rodzi sie pytanie - ryzykowac/nie ryzykowac?? za takie pieniazki??
    Pozdrawiam
    Jacek

  5. #25
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crazyjack
    ...a kolega pytal tylko o plecak Culmana tez znam to z allegro, a nawiazujac do tego - to tylko 120zl - i rodzi sie pytanie - ryzykowac/nie ryzykowac?? za takie pieniazki??
    imho nie zmiescisz sie z tym co masz, a jelsi juz to na duzy wcisk. ten plecak jest NAPRAWDE malutki. wchodzi d70 z kitem i moze jeszcze lampa. pomysl o czyms wiekszym jak chcesz nosic calosc

  6. #26

    Domyślnie

    Ja z racji nie posiadania samochodu i znacznych londynskich odleglosci do pokonywania wybralem plecak. Dwa dni lazilem, przebieralem, wybieralem, czego efektem jest plecak Lowepro (ktory model za chiny nie pamietam). Do srodka wchodzi D70 +24-120+SB800 (ktore mam) i zostalo miejsca na 70-300 + jakis krotki +ladowarke i kable+ ladowarke do akumulatorkow (ewentualnie zamiast niej mozna spokojnie wlozyc kolejne szklo). Chodzi sie z tym bardzo wygodnie i nie rzuca sie w oczy (co wazne). Jedyny minus to jak juz wczesniej bylo wspomniane, dostep. NIestety trzeba go zdjac, polozyc, rozpiac i dopiero wyjac. MOze powinienes sie zastanowic za plecakiem dwuczesciowym, gdzie polowa (czyli dno) to torba na sprzet a czesc gorna przeznaczona jest na graty typu kanapki czy piersiowka z gorzalka. Dostep do sprzetu jest znacznie szybszy lecz minusem jest wielkosc a raczej ograniczona wielkosc. KOszt zakupu podobny (w moim przypadku Ł53) Pozdro

    PS Jeszcze jeden plus: lifetime guarantee
    Pozdrawiam, Olo

  7. #27

    Domyślnie

    w rezultacie kupilem plecak:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=32687756

    przyszedl dzisiaj , i powiem ze jest super
    dosc duzy i porzadnie wykonany, pojemny... moje zabawki weszly i jest jeszcze troche miejsca
    ...a ze SONY... no coz, trzeba zmylki robic

  8. #28

    Domyślnie

    Icemaster........powiedz uczciwie - czy warto (nie pytam ocene bo faktycznie niska) -, ale czy jest z nim wszystko ok i czy sie nie rozleci za miesiac?? - sam szukam wiec pytam
    Pozdrowienia
    Pozdrawiam
    Jacek

  9. #29

    Domyślnie

    crazyjack.. bardzo warto, bardzo solidny, dosc duzy , mocne i szerokie ramiaczka, mi sie bardzo podoba... no i czarny, taki jak chcialem

  10. #30

    Domyślnie

    dzieki - wiec ja taz zamawiam
    Pozdrawiam
    Jacek

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •