Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    ice .. w cullmana mini sie nie zmiescisz .. jelsi juz to pomysl o czyms wiekszym. ja ze swojego jestem bardzo zadowolony. adminowski phototechnic jest tani i w miare dobrze wykonczony (jak na ta cene to uwazam ze wystarczajacco) ale wada sa fatalne szelki. tak wiec albo jakosc albo cena . z torba tak samo .. ale jest to wydatek na pare lat. wiec jak policzysz to niedrogo wyjdzie. ze swojej strony polecam tamraca (mimo paru szczegolow ktore mi przeszkadzaly - ale uwazam ze to swieny zakup) najwieksza jego zaleta jest swietny system nosny imho o niebo lepszy i wygodniejszy od lowepro.

  2. #12

    Domyślnie

    a ceny...?
    panowie liczy sie cena...

  3. #13

    Domyślnie

    A ja mam jeszcze inne zdanie.
    Torba noszona w zwykłym plecaku.
    Na to rozwiązanie wpadłem w górach.
    Miałem moją kwadratową torbę, z którą po górach chodziło się dość niewygodnie.
    Miałem też jakiś plecak.
    Włożyłem torbę do plecaka (w czasie "akcji" jest w plecaku otwarta) i jest super wygodnie.
    Na krótkie spacerki zabieram tylko torbę (jest jeszcze wygodniej w czasie zmiany szkieł).
    Na dłuższe torbę w plecaku.

    Na zlocie oprócz sprzętu miałem też jakieś kanapki, zapas fajek, picie i kawę w termosie (z której chętnie korzystały współzlotowiczki)

    Polecam.

  4. #14

    Domyślnie

    Ja też mam Tamrac Expedition 5 i jestem bardzo zadowolony. Ma duże możliwości rozbudowy tzn. ma możliwośc podpięcia bidonów i innych dodatkowych futerałów, ma też kieszeń i paski do zapiecia statywu i jak wspomniał Sailor doskonały sytem nośny. Cena jednak nizbyt niska ok. 450 zł

  5. #15

    Domyślnie

    Ja posiadam plecaczek lowepro orion. Kupilem na allegro za 250, oczywiscie nowka.
    Wczesniej w fotokonsorcjum ogladalem plecak takze lowepro ale model micro trekker czy jakos tak.
    W srodku masa miejsca na szkla, dwa body i tysiac innych szpargalow,
    cena zeszla na 350 bo chyba dosc dlugo lezal na polce.
    Zdecydowalem sie jednak na oriona gdyz bardziej jest zblizony wygladem do
    normalnego plecaka, co w naszej spolecznosci nie jest bez znaczenia
    Kupilem sobie jesio mala torbe samsonita gdzie wchodzi mi tylko body+kit, aku. + ladowarka. Biore wtedy kiedy nie bede potrzebowal innego szkielka a nie chce mi sie chodzic z plecakiem.
    Burzuj ze mnie, a co
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroo
    Torba noszona w zwykłym plecaku.
    Na to rozwiązanie wpadłem w górach.
    Miałem moją kwadratową torbę, z którą po górach chodziło się dość niewygodnie.
    Miałem też jakiś plecak.
    Włożyłem torbę do plecaka (w czasie "akcji" jest w plecaku otwarta) i jest super wygodnie
    No tak tylko że ja musiał bym chyba mieć 120litrowy plecak żeby zastosować twój patent
    mam 70l i torba owszem wchodzi ale bokiem i o wygodnym dostępie do sprzętu zapomnij

    Chyba jednak plepleplecak kupię

  7. #17

    Domyślnie

    Ja noszę puszkę i 3 szkła.
    Dla mnie wystarczy.

  8. #18

    Domyślnie

    A ja robię tak: w swojej LowePro TLZ AW mam aparat, dwa obiektywy (28-80, 70-300), statyw(imadło Cullmana) i troszkę dupereli czyli wszystko co musi być pod ręką, reszta (jeśli musi) siedzi sobie w plecaku.
    Torbę wygodnie nosi się na ramieniu (z przodu, z tyłu, nawet z plecakiem) albo na sprytnych szelkach (dołączone do TLZ). Dostęp do aparatu nie może być lepszy a i plecak można zostawić pod kamieniem i bez przepakowywania oddalić się na chwilę...Jest jedna wada...ten model torby jest dosyć, hm, rzucający się w oczy...;-{
    BTW, w praktyce się dobrze sprawdza, polecam.

  9. #19

    Domyślnie

    Ja z kolei mogę polecić plecak LowePro. Używam go już 1,5 roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Mieśli się w nim wszystko a nawet ciut więcej. Dobrze chroni sprzęt i jest bardzo wygodny. Do D70 z kompletem szkieł oraz ze wszystkimi akcesoriami będzie idealny. W przedniej kieszeni mieści mi się jeszcze rozkładane krzesełko i ortalion.

    LowePro Mini Trekker

    Pzdr
    lenek

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    6

    Domyślnie

    Pytanko do kolegów 'plecakowców'. Nie macie problemów przy otwieraniu tej jaskini rozpusty? Chodzi mi o to czy nie wypadają Wam szkła, czy co tam jeszcze macie, przy otwieraniu. I jak sobie radzicie podczas wycieczek rodzinnych w góry (pewnie nie wszyscy mają to szczęście ale może ktoś się trafi) - Wy dzwigacie sprzęcicho a żonka plecór 150 l. z ciuchami, żarełkiem, śpiworami, piwkiem i innymi niepotrzebnymi rzeczami? Ze względu na to ja wolałbym chyba coś na biodra (co poniektórzy chyba to mają) - zawsze można toto przerzucić na przód i wtedy nawet ten 150l. wór na plecy się zmieści. A poza tym taka biodrówka (czy jak ją tam zwał) wydaje mi się najwszechstronniejszym rozwiązaniem, choć pewnie nie najpakowniejszym. No ale przecież życie to sztuka kompromisów.

    Pozdrówka
    Tomek

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •