Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjęcie

Głosujących
173. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - Fenek

    128 73,99%
  • 2 - TJD

    45 26,01%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11

    Domyślnie

    Wybór dla mnie nie był trudny...
    Czekam rzecz jasna na wynik.
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  2. #12

    Angry

    liczyłem na ciekawsze fotki. może nawet na kobiece dłonie ale cóż:/ trzeba wybrać mniejsze zło.

    w 1. temat to oczy albo strach
    a 2. chyba ktoś miał "brudne" ręce i fotkę zasyfił;(
    D200+N 50mm f/1.8+SB-800.

  3. #13

    Domyślnie

    Głos oddany.
    Podstawowe kryterium: zgodność z tematem pojedynku...
    Pozdrawiam
    Janusz
    | D80 | N18-70 | N85/1.8 | SB-800 |

  4. #14

    Domyślnie

    gdyby dwójka była trochę jaśniejsza...
    dla jedynki wielki plus za pomysl

  5. #15

    Domyślnie

    Dla mnie zdecydowanie 1 - tylko nie rozumiem tych glosow ze nie na temat, no chyba ze to jest konkurs na fotografie stockowa wyizolowana na bialym/czarnym tle
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hicks Zobacz posta
    Dla mnie zdecydowanie 1 - tylko nie rozumiem tych glosow ze nie na temat, no chyba ze to jest konkurs na fotografie stockowa wyizolowana na bialym/czarnym tle
    odpowiedz sobie na pytanie co to jest dłoń i wówczas popatrz się raz jeszcze na krytyczne głosy
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    odpowiedz sobie na pytanie co to jest dłoń i wówczas popatrz się raz jeszcze na krytyczne głosy
    Wiem co to jest dlon, i z tego co mi wiadomo dlon zawiera sie w zbiorze reka
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hicks Zobacz posta
    Wiem co to jest dlon, i z tego co mi wiadomo dlon zawiera sie w zbiorze reka
    a ręka zawiera się w zbiorze człowiek, a człowiek zawiera się w zbiorze ludzie, czyli jak zrobimy zdjęcie grupowe 1000 osób to też będzie to zdjęcie na temat "dłoń/dłonie"?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #19

    Domyślnie

    Głos oddany
    D7200

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    a ręka zawiera się w zbiorze człowiek, a człowiek zawiera się w zbiorze ludzie, czyli jak zrobimy zdjęcie grupowe 1000 osób to też będzie to zdjęcie na temat "dłoń/dłonie"?
    Jak nie schowaja do kieszeni ??? A tak na serio to uwazam, ze na 1 fajny pomysl wlasnie dlonie/reka buduja to zdjecie jedynie co to te oczy za jasne. Mi w kazdym razie sie podoba. Sa emocje jest mozliwosc interpretacji.
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •