Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie obróbka na życzenie - pomoc

    Hej, hej drodzy Przyjaciele

    W związku z tym, że coraz więcej nowych osób pojawia się na forum z różnymi problemami edycyjnymi postanowiłem zaoferować swoją pomoc w edycji/ korekcji/ wywoływaniu zdjęć. Nie wiem czy uznany zostanę za posiadającego wystraczające kompetencje, ale mam nadzieję, że pokazałem już odrobinę, że tak .

    Oczywiście taka obróbka jest za free dla uczestników forum. Bez przesady jednak i proszę nie wysyłać po 100 NEFów do wywołania, bo się komuś nie chce, a On/Ona za to potem kasę weźmie. Nie na tym polegać ma zabawa i pomoc. Do każdego zdjęcia postaram się dołożyć zrozumiały opis poszczególnych kroków korekcji.

    Niech zatem zacznie sie zabawa - prace (NEFy, JPGi, skompresowane TIFFy) proszę wysyłać na mój ftp:
    - host: erie-design.x-net.gliwice.pl
    - user: nikon
    - pass: forum

    Niestety w związku z hałasem produkowanym przez działający komputer Żona zbojkotowała pomysł całonocnego jego działania (śpimy obok komputera ) - tak więc proponuję wysyłać zdjęcia na mój adres email - wplonka małpa o2.pl lub wojciech.plonka małpa gmail.com

    Uwaga - moja oferta nie dotyczy to zleceń komercyjnych (ślubniaki, packshoty, itp.).

    Kontakt ze mną - via email, via PM na forum lub na GG 1277673

    Utworzyć tam katalog o swojej nazwie użytkownika i wstawić do niego zdjęcie/ zdjęcia wraz z opisem pożądanego typu korekcji. Skorygowane zdjęcie będzie następnie wysyłane na adres email podany w trakcie korespondencji z użytkonikiem forum (proszę nie podawać adresu w żadnym z plików przesyłanych na serwer, aby potem nie było problemów ze spamem itp).

    Pozdrawiam
    prawdopodobnie najbardziej marudny "użyszkodnik" tego forum
    Erie (Wojtek)
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew ; 10-05-2010 o 14:04
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #2

    Domyślnie

    Na ale jakbyście każdą pracę od forumowiczów tam wsadzali z opisem to pewnie było by to naprawdę wartościowe po pewnym czasie ...
    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlasiukk Zobacz posta
    Na ale jakbyście każdą pracę od forumowiczów tam wsadzali z opisem to pewnie było by to naprawdę wartościowe po pewnym czasie ...
    ok, to będę wsadzał... a na koniec napiszę książkę
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Idea warta wykorzystania. Przydałoby sie ...oj przydało ...

  5. #5

    Domyślnie

    mam nadzieję,ze masz pojemny serwer ,bo jak przypuszczam odzew będzie duzy )) a co do idei to faktycznie ciekawa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez YOZ Zobacz posta
    mam nadzieję,ze masz pojemny serwer ,bo jak przypuszczam odzew będzie duzy )) a co do idei to faktycznie ciekawa
    dysk 300 GB
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    Pozwoliłem sobie skorzystać z oferty, zdjęcie znajduje się już na serwerze.
    Pozdrawiam
    opis w fazie przygotowań ...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    dysk 300 GB
    To robimy wareza
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo tylko proszę o jedną rzecz
    każdy zakłada SWÓJ KATALOG i nie pobiera zdjęć INNYCH osób !!
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  10. #10

    Domyślnie

    Erie ty masz stanowczo za dużo czasu Poważnie mówiąc to szacunek za chęć pomocy!!! Myślę że i coś ode mnie się znajdzie za jakiś czas na serwerku

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •