Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11

    Domyślnie

    Erie - a jak ktoś chce również pobawić się czyimś zdjęciem, to można ?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Erie ty masz stanowczo za dużo czasu Poważnie mówiąc to szacunek za chęć pomocy!!! Myślę że i coś ode mnie się znajdzie za jakiś czas na serwerku
    Nie mam - mam po prostu chęci "zbawiania świata" - to się popularnie nazywa poczuciem misji, albo mesjanizmem u tych gości co się zajmują psychologią. Dzięki temu niemal połowa mojego roku zdała parę egzaminów i miała zaliczenie z przedmiotów zwiazanych z grafiką .
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Erie - a jak ktoś chce również pobawić się czyimś zdjęciem, to można ?
    Nie wiem, bez zgody autora raczej nie - zaraz wyłączę możliwość ściągania (o ile da się to zdalnie zrobić przez puttyego)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    piękny cel

    napewno wszyscy na tym skorzystamy
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  6. #16

    Domyślnie

    Erie no normalnie szacuneczek Fajna sprawa - chwali sie chwali
    D7200

  7. #17
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    1. Pomysł świetny. Przyznam się, że w identycznym celu zacząłem już nawet gromadzić materiały od jakiegoś czasu...

    2. Erie - nie sądzę, że dobrze zrobiłeś wyłączając ściąganie. Innimogliby też spróbować swoich sił, lub przydałby się ten ftp w takichsprawach, jak choćby słynne 'Załamywanie się pikseli'.

    Jak teraz zobaczyć takiego załamanego piksela, skoro nie można sobie ściągnąć i obrócić?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Zbigniew chcesz to i Tobie coś podeślę?
    Możesz, ale z długim terminem

  9. #19
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    świetny pomysł ja już skorzystałam i mogę polecić Erie , zna się na rzeczy
    dzięki , dobry człowieku

  10. #20
    sebakkk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Niech zatem zacznie sie zabawa - prace (NEFy, JPGi, skompresowane TIFFy) proszę wysyłać na mój ftp:
    - host: erie-design.x-net.gliwice.pl
    - user: nikon
    - pass: forum

    Utworzyć tam katalog o swojej nazwie użytkownika i wstawić do niego zdjęcie/ zdjęcia wraz z opisem pożądanego typu korekcji. Skorygowane zdjęcie będzie następnie wysyłane na adres email podany w trakcie korespondencji z użytkonikiem forum (proszę nie podawać adresu w żadnym z plików przesyłanych na serwer, aby potem nie było problemów ze spamem itp).
    A jak je wysłać, wchodzę na erie-design.x-net.gliwice.pl i jest pusta strona

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •