Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41

    Domyślnie

    Pomysł dobry, ale ja nie chcę zakładać, bo w końcu wyszłoby na to, że założyłbym go sam dla siebie.

  2. #42

    Domyślnie

    To załóż i wstaw tam zdjęcie, które potem jak będziesz taki uprzejmy podarujesz nam do testów. Tak chyba by było najlepiej, chyba, że nie chcesz upubliczniać - to się wtedy możemy podogadywać na privach, choć naprawdę nie widzę powodu, żebyś nie miał pokazać kilku zdjęć.

    Ja teraz idę pływać, ale jeszcze dziś będę jakbym był do czegokolwiek potrzebny...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Nie lubisz 'jakby się pięciolatek pytał'? Czasem inaczej się nei da dotrzeć do delikwenta, trzeba mu pomóc zrozumieć.

    To działa - jak sam widzisz po swoim przykładzie.

    Przedstawilem swoje zdanie, wszystko spojnie i logicznie, byly argumenty i przyklady.
    Ja caly czas pisalem to samo. Tylko odpowiadalem na dodatkowe pytania.
    Wiec nie zamykaj tej dyskusji stwierdzeniem "ze udalo sie mnie przekonac".
    Proponuje pokojowe, ze sie w koncu porozumielismy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    Taki urok matrycy cyfrowej, że z cieni wyciągniesz dużo, a z przepału nic, dlatego (zaryzykuję twierdzenie) wszyscy ladszafciarze niedoświetlają pod światło o 0.7EV właśnie po to żeby unikać potencjalnych 3x255 albo stosują multi ekspozycję co pomaga ale nie rozwiązuje problemu, bo słońce jednak jest cholernie jasne, nawet takie zachodzące. A jak już się 255 pojawi to cóż... każdy robi po swojemu, są tacy co na siłę gaszą i mają jakieś dziwne szare plamy i są tacy jak ja co dowalają globalnie highlights / whites wychodząc z założenia, że jak się nie da ukryć to lepiej użyć jako walor i mieć dużo światła z mocnym, naturalnym źródłem w kadrze

    spoko nie pogniewałem się
    Widze ze w czym sie jednak zgadzamy.
    Mam na mysli to niedoswietlanie i pozniej wyciaganie.
    A przy okazji ze wzgledu na przepaly (i trafiajacy zawsze WB i kolorystyke, ale to tak na marginesie) kupilem sobie aparat starszy niz wegiel,
    czyli Fuji S5pro. Pomijajac temat slonca, to ten aparat nie wypala nieba i daje baaardzo duzo info w swiatlach.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 26-08-2018 o 12:29
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Nad Bałtykiem
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-02-2015, 11:19
  2. [ Krajobraz ] Zachód słońca nad Bałtykiem
    By dominikpl72 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 12:45
  3. [ Przyroda ] ... nad Bałtykiem
    By mario_s_2007 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-10-2010, 21:08
  4. [ Krajobraz ] Zachód nad Bałtykiem
    By c77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-05-2009, 17:04
  5. [ Krajobraz ] Zachód nad Bałtykiem
    By bloker22 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-08-2008, 20:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •