Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kirkjufell

  1. #1

    Domyślnie Kirkjufell

    Kadr z niedawnego pobytu na Islandii.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC5439.jpg
Wyświetleń:	226
Rozmiar:	839,0 KB
ID:	12876

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo mi się podoba zbalansowana kompozycja ale brak dbałości o detal już znacznie mniej

  3. #3

    Domyślnie

    Super, muszę tam polecieć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    bardzo mi się podoba zbalansowana kompozycja ale brak dbałości o detal już znacznie mniej
    A możesz konkretniej ? Jestem ciekawy co Cię tutaj razi

    Pozdrawiam
    Mikoś


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #5

    Domyślnie

    Przedewszystkim bardzo widoczne syfy na matrycy, mocno rozważyłbym również pozbycie się koparek, jako że nie stanowią raczej nieodłącznego elementu tego krajobrazu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Następnym razem koparki na plecy i siuup do wody

  7. #7

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie. Uwielbiam wodospady na długim czasie
    Nikon D300s + MB-D10 + Nikkor 50 + Nikkor 105 + Helios 44/2, Metz 48 + Bilora 1119

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zahir Zobacz posta
    Przedewszystkim bardzo widoczne syfy na matrycy, mocno rozważyłbym również pozbycie się koparek, jako że nie stanowią raczej nieodłącznego elementu tego krajobrazu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dziękuję za uwagi i ocenę, zgadzam się z uwagą dot. syfów, moje przeoczenie, przypadkowo wkleiłem wersję obrazka na której nie były czyszczone brudy matrycy....przepraszam. Niezwykle rzadko usuwam jakiekolwiek elementy ze zdjęć, za wyjątkiem może bardzo szpecących przeszkadzajek czy zwykłych śmieci.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie zrozum mnie źle Też nie jestem zwolennikiem zbytniego ingerowania w zawartość kadru - jak muszę to wolę pokombinować z perspektywą aby uniknąć / zamaskować niechciane elementy w kadrze.

    Zauważ, że nie wspomniałem o zaparkowanych autach na parkingu - ten parking tam jest i jest nieodłącznym elementem tego miejsca (jest jakby wpisany w ten krajobraz), podobnie jak parkujące tam auta. Co innego koparki one się tam pojawiły na "chwilę" pewnie w związku z jakimiś pracami, a że uroku nie dodają to jak wspomniałem "rozważyłbym" ich usunięcie z krajobrazu - no chyba, że masz w zamiarze podtrzymać walor dokumentalny tego ujęcia. To tylko twoja decyzja.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] ..:: Kirkjufell ::..
    By geralttt in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-08-2012, 21:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •