Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Wątek: Bałtyk cd

  1. #11
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    To zdjęcie może być dowodem dla tych którzy nadal wierzą że ziemia jest płaska. Tam się woda wylewa.
    Bez przesady to zdjęcie jest inne ale nie od razu źle.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A dlaczegóż to Rycerz miałby odchodzić, skoro ani on tego TWA nie stworzył, ani - o ile pamiętam - nie był jego aktywnym uczestnikiem? Cóż to, nagle wykluczamy po uważaniu?
    Kolega przeczyta dokładnie zdanie, które zacytowałem wcześniej...
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  3. #13

    Domyślnie

    No cóż patrząc na komentarze nie można się pomylić ....jestem w Polsce...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    Kolega przeczyta dokładnie zdanie, które zacytowałem wcześniej...
    Czytałem - i słabo dowcipne, a sugerujące, że Rycerz miał z tym coś wspólnego. Okazuje się, że powiedzenie czegoś zasługującego na touche bywa trudne.







    Cytat Zamieszczone przez krop Zobacz posta
    No cóż patrząc na komentarze nie można się pomylić ....jestem w Polsce...
    Tylko się teraz nie rozklejaj! Weź na klatę, pomyśl swoje i ewentualnie zacznij robić coś, żeby to co powiedziałeś nie było prawdą. Na przykład skomentuj czyjeś zdjęcie w taki sposób, jakbyś chciał, by Twoje skomentowano. Jakby więcej było takich niż tych z TWA, nie wpadłbyś na pomysł takiego komentarza. Tyle torii.

    A co do zdjęćia - jest to zwyczajowy przykład użycia długiego czasu podczas pobytu nad morzem; każdy przez to przechodził i każdy był tym zafascynowany, ani nie jesteś pierwszy, ani nie ostatni. Jako wprawka i ćwiczenie całkiem niezłe, a nawet powiedziałbym, że dobre. Jak na ostateczne zdjęćie z którego można być dumnym i powiesić sobie na ścianie - trochę mu brakuje staranności, ale rozumiem, że pokazujesz tu zdjęćia żeby właśnie wskoczyć na poziom wyżej. Teraz od Ciebie zależy, czy się obrazisz, czy wyciągniesz nawet z tego co jest tyle ile się da i polepszysz własny warsztat i umiejętność postrzegania.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Na przykład skomentuj czyjeś zdjęcie w taki sposób, jakbyś chciał, by Twoje skomentowano.
    ooo! to powinno być gdzieś w nagłówku forum albo przyklejone gdzieś chociaż

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Czytałem - i słabo dowcipne, a sugerujące, że Rycerz miał z tym coś wspólnego. Okazuje się, że powiedzenie czegoś zasługującego na touche bywa trudne.
    Sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej po wyciągnięciu kija... lub poluzowaniu jakiejś gumy...

    pozdrawiam i miłego dnia życzę.
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  7. #17

    Domyślnie

    Jakież to piękne zwycięstwo internetowe: powiem mu, żeby wyjął kija - ależ mu pójdzie w pięty! I jeszcze napiszę ze straszliwie gryzącą ironią, że pozdrawiam - na pewno umrze z rozpaczy.



    skarcity - gratuluję pomysłu, umysłu i finezji.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #18

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że bardzo ciężko jest Ci wyjść z roli guru / mentora / kaznodziei, którą zwykle uskuteczniasz na tym forum. O ile Twoje "wymądrzanie się" w sprawach zdjęciowych jest zwykle pożyteczne, trafne i je szczerze doceniam, o tyle stawianie się w roli sędziego w sprawach pomysłu, umysłu, finezji, poczucia humoru, jakości żartu, moralności i nie wiem czego jeszcze, jest mocno ryzykowne...

    Mój żart z wypowiedzi Rycerza mógł być dobry albo słaby (wg mnie dobry), choć nie był skierowany bezpośrednio do Ciebie, to Twoje zacięcie kaznodziejskie nie pozwoliło Ci przejść obok tego słabego żartu obojętnie.

    Mimo Twojej deklaracji o zrozumieniu mojego słabego żartu, podejrzewam, że go jednak nie zrozumiałeś. Bo niby po co miałbyś mi tłumaczyć:
    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A dlaczegóż to Rycerz miałby odchodzić, skoro ani on tego TWA nie stworzył, ani - o ile pamiętam - nie był jego aktywnym uczestnikiem? Cóż to, nagle wykluczamy po uważaniu?
    wiedząc że to żart. Mogłeś napisać np. "Słaby żart. odpuść sobie". Wiedząc, że to (słaby) żart, musiałeś wiedzieć, że ja wiem, że Rycerz nie stworzył tego mitycznego TWA... itd... itd...

    Teraz głupio się przyznać, że guru nie złapał sensu prostej wypowiedzi, i zaczęło się bicie piany ja w wątkach o domniemanej nieostrości czy poruszeniu... Tylko po co?

    A może kolega, mimo niemłodego wieku (snuje taki wniosek po pokaźnym doświadczeniu kolegi), wpadł w w cyfrową pułapkę świata emotikonów? Bez uśmiechniętej mordki żartu nie rozpozna?

    Co do moich pozdrowień, to proponuję przejrzeć moje posty na forum i zobaczyć, że chyba w większości używam tego zwrotu, i w cale nie ku rozpaczy pozdrawianych... Proponuję samemu częściej używać tego zwrotu żeby się przekonać, że nie jest to sposób na "dołożenie" dyskutantowi.

    (szczerze) pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  9. #19

    Domyślnie

    nie mam siły, jak tkoś nie chce pojąć, to już nie poradzę. trudno.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Był raport więc skomentuję.
    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    hmmm... To może dla dobra forum powinieneś odejść...?
    Jeśli to żart to powinna być emotka. Mają rację. To wygląda na napisane serio. Czasami lepiej napisac coś jaśniej (albo wcale). To zresztą częsty powód nieporozumień na forach, mnie też dotyka.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Bałtyk
    By krop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 22:54
  2. [ Krajobraz ] Bałtyk
    By darekj in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 20:21
  3. [ Krajobraz ] Bałtyk
    By ParkerQuink in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-03-2011, 19:50
  4. [ Krajobraz ] bałtyk
    By Raptorm in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 00:02
  5. [ Krajobraz ] Bałtyk
    By K-in in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-10-2009, 00:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •