Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie In Front of Infinity

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    Do tej pory nie wiem jak to robisz, za to wiem jak się to nazywa: zaplanowany spontan.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Nie.
    Ani spontan, ani zaplanowany.
    Po prostu czasem nie mam co zrobić z rękami. Palacze mają dobrze, bo zapalą i jeszcze pogadają przy tym, a ja zamiast tego mogę tylko bezmyślnie podnieść aparat do oka.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #4

    Domyślnie

    Pozostanę przy swoim...
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    kolejn raz patrzę na to zdjęcie i dochodzę do wniosku że gdyby był na nim latający wieloryb podążający za tym ptactwem to chyba by mnie to nie zdziwiło

  6. #6

    Domyślnie

    Powiem więcej:
    Gdyby tu jeszcze bywał niejaki wingeo, to po takiej sugestii długo nie czekalibyśmy, by mi tego wieloryba wstemplował.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #7

    Domyślnie

    To jest bardzo dobre zdjecie, naprawde. Moze nawet najlepsze jakie kiedykolwiek pokazales.

    Tak tytulem wstepu, to nie jest to "typowy" krajobraz, ale nie istotne, mniejsza z tym.

    Na tym zdjeciu jest bardzo wiele bardzo waznych rzeczy, pragnien...istotnych elementow natury czlowieka. Tylko pobieznie przedstawie co moga symbolizowac, reszta jest domena indywidualnej interpretacji widza przeciez.
    Otoz na pierwzym planie mamy jakze wspaniale migotanie, lsnienie, po prostu swiatlo zlapane za pomoca bokehu w pieknej postaci.
    Mamy lot tych 3 ptakow, a pragnienie lotu i wolnosci towarzyszy czlowiekowi od zawsze kiedy stal sie rozumny.

    Naprawde wiele na tym zdjeciu niesamowitych doznan zawarte...lot, wolnosc, przestrzen, migotanie...

    Bardzo dobre zdjecie. A sobie chyba (przepraszam za piractwo) sciagne do folderu "Dobre Zdjecia", zeby moc czasem popatrzec.

    A teraz jak tak spojrzalem jeszcze raz i ten lot wsrod tej bezkresnej przestrzeni w tym migotaniu, troche mi sie z opowiescia o Ikarze skojarzyl.
    Ale na pewno nie jest to jedyna interpretacja, ktora mi przyszal do glowy
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 22-08-2018 o 22:48
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Zgadzam się.
    Nie
    Nawet najlepsze jakie kiedykolwiek pokazales.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To jest bardzo dobre zdjecie, naprawde. Moze nawet najlepsze jakie kiedykolwiek pokazales.

    Tak tytulem wstepu, to nie jest to "typowy" krajobraz, ale nie istotne, mniejsza z tym.

    Na tym zdjeciu jest bardzo wiele bardzo waznych rzeczy, pragnien...istotnych elementow natury czlowieka. Tylko pobieznie przedstawie co moga symbolizowac, reszta jest domena indywidualnej interpretacji widza przeciez.
    Otoz na pierwzym planie mamy jakze wspaniale migotanie, lsnienie, po prostu swiatlo zlapane za pomoca bokehu w pieknej postaci.
    Mamy lot tych 3 ptakow, a pragnienie lotu i wolnosci towarzyszy czlowiekowi od zawsze kiedy stal sie rozumny.

    Naprawde wiele na tym zdjeciu niesamowitych doznan zawarte...lot, wolnosc, przestrzen, migotanie...

    Bardzo dobre zdjecie. A sobie chyba (przepraszam za piractwo) sciagne do folderu "Dobre Zdjecia", zeby moc czasem popatrzec.

    A teraz jak tak spojrzalem jeszcze raz i ten lot wsrod tej bezkresnej przestrzeni w tym migotaniu, troche mi sie z opowiescia o Ikarze skojarzyl.
    Ale na pewno nie jest to jedyna interpretacja, ktora mi przyszal do glowy
    Krzysztof, dziękuję. Z zażenowaniem i zdziwieniem.
    Bo absolutnie nie uważam tego zdjęcia za najlepsze czy jedno z najlepszych, jakie pokazałem.
    To zwykły, nadmorski pstryk teleobiektywem w zastanych warunkach.
    Owszem, podoba mi się, dlatego wrzuciłem.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    (.........)
    Bo absolutnie nie uważam tego zdjęcia za najlepsze czy jedno z najlepszych, jakie pokazałem.
    (........)
    Ty tak nie uwazasz, ale ja swoje zdanie podtrzymam
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. GoPro2, Infinity itp co wybrać.
    By szmytek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-06-2014, 16:32
  2. [ Architektura ] Infinity
    By maniak666 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-09-2013, 08:15
  3. [ Reportaż ] Infinity
    By wpkx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 02:09
  4. [ Krajobraz ] front
    By <| MICHAŁ |> in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-01-2010, 19:29
  5. [ Krajobraz ] Front
    By Nikonozaur in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 17:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •