Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Takie se.
    co tak lakonicznie, dawaj - może to przeżyję...

  2. #12

    Domyślnie

    Trochę to bez ładu i składu.

    Każdy kadr kompozycyjnie (może poza dwójką) niedopracowany i na każdym coś brakuje - jedynka postacie zlewają się z cieniem, trójka piłka aż razi że nie kawałek w prawo, czwórka brak wyraźniejszej kontrwagi dla zakonnic po lewej + fota w plecy, w sumie piątka mogłaby być, ale nie składa się z resztą zestawu.

    Zabawa głęboką czernią kontrastującego cienia, z której jednak nic nie wynika - ani jakaś taka chwila żeby pomyśleć, ani typowo streetowy efekt 'wow'.

    Jako set też się niespecjalnie broni.

    Umisz lepiej



    A tak w ogóle, to raportuj jakbyś miał jakoś zlądować w okolice Trójmiasta to się jakąś kolację uskuteczni czy cuś
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 17-08-2018 o 19:31

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki, nawet zgrabnie to ująłeś. Myślę jednak, że prôbujesz dopasować te niedociągnięcia do fotografii pozowanej, albo przynajmniej takiej, w której fotograf ma do dyspozycji aprobatę otoczenia i sporo czasu. Albo po prostu przeceniasz moje możliwości To dość proste i oszczędne kadry, ale bardzo naturalne, robione w mgnieniu oka. Ta naturalność postaci plus kolor i światło to już całkiem sporo, a i założenie takie było bardziej spokojne i bez wow, którego Ci brakuje
    A kolacja jak najbardziej, tylko nad morze mam kawał drogi. Analogowi może gdzieś...

  4. #14

    Domyślnie

    niczego nie przeceniam - wiem jakie są

  5. #15

    Domyślnie

    w końcu mi się myśl zwerbalizowala: światło tutaj gra i gra pierwsza rolę. światło robi tutaj wszystko.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    w końcu mi się myśl zwerbalizowala: światło tutaj gra i gra pierwsza rolę. światło robi tutaj wszystko.
    Szukając miejsca i pozycji do kadru dużą część uwagi poświęcam padającemu światłu. Zajęcie odpowiedniego miejsca, a potem wykorzystanie wpływu oświetlenia na temat główny i poszczególne plany to świetna zabawa i trening. W sumie banał, ale na ulicy to nie takie proste.
    Z rzeczami statycznymi łatwiej
    Jakiś czas temu wszedłem do kościoła, w którym prowadzono remont. Rzeźby i obrazy zabezpieczone były folią. To dwa kadry tej samej figury Jezusa.
    Światło słoneczne z okna padało obok, zrobiłem więc drugie ujęcie - sylwetkowe - na jego tle.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	XPRO5609.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	2,03 MB
ID:	12808

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	XPRO5598.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1 003,9 KB
ID:	12809

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Widok z mostu na Moskwie
    By nurkiewicz in forum Architektura
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-09-2012, 21:32
  2. [ Krajobraz ] widok z mostu
    By mirroo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-07-2012, 15:33
  3. [ Krajobraz ] Widok z mostu....
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 17:35
  4. [ Krajobraz ] Widok na Kościół Farny Wniebowzięcia NMP (Węgrów)
    By Martix in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-03-2010, 22:07
  5. [ Krajobraz ] Widok z mostu
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-12-2008, 02:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •