Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Każdy napisał na podstawie własnego doświadczenia i tego co mu się najlepiej sprawdziło. Jeśli miałaś różnorakie doświadczenie i powyższe propozycje Cię nie interesują, to pozostaje zakupić coś przez pryzmat własnego doświadczenia.

  2. #12

    Domyślnie

    A rozróżniasz pani kulturalna plecak/torbę na jedno ramię (teraz uważaj, umiem czytać i zauważyłem, że takie rozwiązanie cię nie interesuje) od plecaka z bocznym dojściem do sprzętu o którym pisałem czy jednak tak prosta rzecz jest dla ciebie nie do ogarnięcia? Widzę, że jojczenie jest twoją specjalnością w przeciwieństwie do czytania ze zrozumieniem.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  3. #13

    Domyślnie

    Hmmmmm...... Ciekawe czy mnie też się oberwie, ale coś takiego też istnieje. Jest to plecak MOŻE być na jedno ramię, ale NIE MUSI no i pozwala na łatwe wyjmowanie aparatu przez boczne dojście. Nie wiem jak z wyjmowaniem innych gratów bez zdejmowania ale to pewnie da się sprawdzić namacalnie.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  4. #14

    Domyślnie

    Oooo... Czasem szkoda, że przed dodaniem wpisu nie można trochę pospojlerować i podglądać wątku na kilka postów naprzód. Autor zadał dość banalne pytanie, na które przy odrobinie chęci można znaleźć kilka/kilkanaście wątków po kilku sekundach używania Google. Mimo to, kilka osób poświęca czas żeby szanownemu autorowi pomóc a tu proszę.... Strzelanie z d..y.
    No i co zrobisz jak nic nie zrobisz. Kup sobie plecak szkolny - przyda się i do focenia i do szkoły dobrych manier bo rozumiem, że dopiero tam się wybierasz (?).

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maya5 Zobacz posta
    Trochę kultury, panie znawco. Nie wiem, jak jaśniej napisać, że nie interesują mnie takie rozwiązania. Może po chińsku trzeba? Czy muszę napisać esej o całym sprzęcie i akcesoriach, które miałam w ręce?
    Miałem coś konstruktywnego napisać, ale po takim popisie kultury odechciało mi się.

    Skoro miałeś tyle sprzętu, że musiałbyś pisać eseje, to bądź mężczyzną i podejmij sam decyzję.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    Miałem coś konstruktywnego napisać, ale po takim popisie kultury odechciało mi się.

    Skoro miałeś tyle sprzętu, że musiałbyś pisać eseje, to bądź mężczyzną i podejmij sam decyzję.
    Hmm. No wlasnie... Tyle sprzętu i takie gimbazowe pytanie? No chyba że ten sprzęt to ... (mozna podstawić co się komuś wymyśli ).

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    Skoro miałeś tyle sprzętu, że musiałbyś pisać eseje, to bądź mężczyzną i podejmij sam decyzję.
    Nie żebym się czepiał, ale to kobieta.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Nie żebym się czepiał, ale to kobieta.
    Dokładnie. Panowie nawet zbyt dokładnie nie czytali...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Nie żebym się czepiał, ale to kobieta.
    A wy się czepiacie.
    Myślicie, że to tak łatwo wybrać odpowiednią torebkę ?
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  10. #20

    Domyślnie

    To zmienia postać rzeczy. +5 do wyrozumiałości.
    Zresztą zaraz może się okazać, że koleżanka wróci i jak gdyby nigdy nic rozmowa potoczy się dalej. Te kilka dni robi jednak różnicę.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. torba/ plecak
    By przemty in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-12-2009, 09:32
  2. plecak czy torba
    By basbas in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 09:22
  3. plecak czy torba?
    By pytajaca in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-07-2009, 15:54
  4. plecak czy torba?
    By hekuba in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 19-04-2009, 00:59
  5. Plecak czy torba ?
    By Piotrek Charchuła in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 16:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •