Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Mało bałtyckie a jednak bałtyckie


  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Na pewno wywołasz dyskusję.
    Rozmiarem przede wszystkim.
    Wybacz, ale ciężko cokolwiek powiedzieć o tym znaczku pocztowym. Nie oczekuje muralu, ale to co dopuszcza forum to jakieś niezbędne i przyzwoite minimum.
    Czekam zatem...

  3. #3

    Domyślnie

    Skupiając się na sednie sprawy czyli przekazie, świetle, warunkach na niebie i tonacji.......powiem jest świetnie jak dla mnie. Ta wielkość zniwelowana jest przez jakość, obróbka również bardzo dobra....
    Ostatnio edytowane przez moshica ; 13-08-2018 o 14:08
    Nikon i podróże ...


  4. #4

    Domyślnie

    I wróciłeś na właściwe tory.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Nadal D200?
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6

    Domyślnie

    Hehehe
    Dawno nic nie pokazywałeś (w każdym bądź razie ja nic nie kojarzę), ale odnoszę wrażenie, że workflow musisz sobie przypomnieć Jak na b&w wciąż widać kolor. Jak na kolor, zbyt wyprane.
    Mam wrażenie, że coś poszło nie tak.
    I do tego ten kamień na lewej stronie kadru :P

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Kiedyś robiłeś świetne zdjęcia.

  8. #8

    Domyślnie

    maniak666 - 600px jakoś tak od zawsze rozmiarem mi pasowało. Od teraz jednak zwiększę do 700px, to zawsze aż 100px więcej .

    moshica - chciałem by było subtelnie mimo, że sam temat nie powala. Dzięki.

    Nikonozaur - jak widać nie wszyscy tak uważają a ja sam twierdzę, że jeszcze tego nie do końca czuję no ale że poetą się tylko bywa to i fotogramem chyba również .

    Sebastian - na początku tego roku przesiadłem się na Fuji X-T20 a wszystko dlatego, że dość mam taszczenia dużych aparatów. Wszystkie szkła do nikona sprzedałem choc dwie sztuki body D200 jeszcze sobie leżą i czekają, może ktoś się nimi zainteresuje .

    Maciej - Slaby tu był kolor więc nie było w czym cudować. A że czystego bw nigdy nie robiłem to i teraz go nie ma .

    rycerz - miło i tak przeczytać, że cos co kiedyś robiłem się podoba .

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mnie bardzo dobre, w twoim stylu - w ciemno szedł bym że to twoja fota!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  10. #10

    Domyślnie

    Nie jest to mistrzostwo świata ale moim zdaniem trzyma poziom. Saturacja w Twoim stylu więc nie ma podstaw do czepiania się. Natomiast skoro już miałbym wytknąć jakiś wady to nie odpowiada mi ten kamyk w LD, widzę ten kadr jako zamknięty a ten właśnie kamyk w tym przeszkadza. Jasne jest że nikt łopaty ze sobą nie nosi i przekopywał plaży nie będzie ale jednak zawsze można coś tam pokombinować - to tak w dążeniu do perfekcji. Natomiast zauważam, że ta fotografia jest całkiem inna "plastycznie" niż Twoje poprzednie prace... gra światła w połączeniu z delikatnymi kontrastami sprawiły że odbieram tą fotografię jako bardzo "miękką" (w przeciwieństwie do prac przekolorowanych, które sprawiają wrażenie zbyt "szorstkich".

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Bałtyckie kołki
    By jarekf34 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-01-2018, 00:51
  2. [ Krajobraz ] Bałtyckie klimaty
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-07-2017, 17:22
  3. [ Krajobraz ] Bałtyckie...
    By jarekf34 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:17
  4. [ Krajobraz ] Bałtyckie
    By Nikonozaur in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-10-2012, 23:01
  5. [ Krajobraz ] Bałtyckie kamienie...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 14:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •