Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Nikon D3 - bateria

    Słuchajcie pojawił się problem.

    Zostawiłem na tydzień czasu Nikon D3 w samochodzie w pokrowcu.
    Co się potem okazało chciałem naładować akumulator i nie mogę.
    Prawdopodobnie od tych upałów zabiłem baterie - zostawiłem gdy była rozładowana.


    Edit - to nie dział na ogłoszenia.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-08-2018 o 00:15

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawelszuszu Zobacz posta
    Słuchajcie pojawił się problem.

    Zostawiłem na tydzień czasu Nikon D3 w samochodzie w pokrowcu.
    Co się potem okazało chciałem naładować akumulator i nie mogę.
    Prawdopodobnie od tych upałów zabiłem baterie - zostawiłem gdy była rozładowana.

    Czy ktoś z forumowiczów posiada do odsprzedaży baterie do Nikona D3 bo jeśli nie będę musiał kupić zamiennik a tego nie chce.
    Odradzam zamienniki. Sam ostatnio kupowałem oryginał na store.nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Odradzam zamienniki. Sam ostatnio kupowałem oryginał na store.nikon
    trzeba bedzie tak zrobic

  4. #4

    Domyślnie

    Nie rozumiem czemu niektórzy tak demonizują zamienniki. Niech każdy robi jak chce, ale ja zawsze polecam dobry zamiennik. Nie warto przepłacać za tak czysto eksploatacyjne akcesoria jak akumulatory. Nie mówię o całkowitym noname z ali tylko o dobrych zamiennikach.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  5. #5

    Domyślnie

    Może dlatego, że naprawa puszek serii DX(gdzie X znajduje się pomiędzy 1 a 5) w serwisie idzie w grube tysiące zł?

  6. #6

    Domyślnie

    Wątpię, bo dobre zamienniki są bezpieczne i niektórzy ich z powodzeniem używają także w sprzęcie tej półki. To sprawa podejścia z jednej strony, wiedzy z innej. To trochę tak jak z laniem "markowych" paliw (czyli tych brendowanych i dużo droższych). Natomiast nikt nikomu nie broni. Tylko wyraziłem swoją opinię (i nie tylko swoją).
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Nie rozumiem czemu niektórzy tak demonizują zamienniki.
    Nie oczekuję zrozumienia, także jest okej
    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Nie warto przepłacać za tak czysto eksploatacyjne akcesoria jak akumulatory. Nie mówię o całkowitym noname z ali tylko o dobrych zamiennikach.
    Nie uważam, że przepłaciłem. Zakupu akumulatora dokonuję w paroletniej perspektywie. Miałem różne zamienniki, i te markowe i mniej markowe zakupione w polskich sklepach. Noname nie miałem. Po paru latach każdy stawał się nieprzewidywalny a wydajność potężnie spadała. Pisałem o szczegółach w innym wątku.
    0 Links

  8. #8

    Domyślnie

    Ok, chyba czytałem Twoje stanowisko w tej sprawie w innym wątku. Ok, tak uważasz, ja uważam inaczej. Lepiej mieć 3-4 akumulatory do czasu jak stają się nieprzewidywalne niż jeden za taką samą cenę. To moje zdanie. A każdy niech robi tak jak jemu jest wygodniej.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Ok, chyba czytałem Twoje stanowisko w tej sprawie w innym wątku. Ok, tak uważasz, ja uważam inaczej. Lepiej mieć 3-4 akumulatory do czasu jak stają się nieprzewidywalne niż jeden za taką samą cenę. To moje zdanie. A każdy niech robi tak jak jemu jest wygodniej.
    Lepiej mieć dwa oryginały niż 6-8 zamienników

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Lepiej mieć dwa oryginały niż 6-8 zamienników
    To Twoje zdanie, ja mam inne. Nie tylko ja. Nie warto przepłacać za oryginalne akumulatory. Tobie nikt nie broni ani przepłacać ani czuć, że nie przepłaciłeś. Dobre zamienniki się znacznie bardziej opłacają eksploatacyjnie.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bateria do Nikon D600
    By wulisu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-06-2016, 23:18
  2. bateria nikon D5100
    By ewka.sz in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-02-2016, 03:47
  3. Nikon D 3100 Bateria
    By DjMatiii94 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-04-2012, 17:04
  4. Bateria do Nikon D90
    By pianim in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 01-06-2010, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •