Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie NATO Tiger Meet 2018 - Poznań Krzesiny

    Skusiłem się na wypad na NATO Tiger Meet do Krzesin. Po samej imprezie uczucia miałem dość mieszane. Impreza generalnie była, hmmm jak by to ująć, nie tyle nudna co dość monotonna. Maszyny liczne, ciekawe i fikuśnie pomalowane ale z drugiej strony przez cały dzień tylko bardzo podobne do siebie starty i lądowania. Organizacja imprezy była, hmmm.... może o tym to już lepiej w ogóle nie mówić...

    Generalnie sytuacja wręcz wymuszała zabawę w panning-i. Natrzaskałem tego hurtownię ale tu wrzucam garść obrobionych. Myślę że dobrze pokazują lokalne klimaty. Kadry generalnie dość podobne do siebie.



    1. Tornada czyli Germańscy oprawcy

    2.

    3.

    4. Szwajcarskie szerszenie przypiekane w ogniu własnym ...

    5.

    6. Grippeny w ilościach hurtowych

    7.

    8.

    9.

    10. Italiańce

    11.

    12. Rafałek


    13. Nasi


    Wszystko strzelane D7200 + Sigma Sport. Obróbka tradycyjnie zerowa.
    Miłośników większych formatów odsyłam na: http://www.500px.com/boguckimarcin
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  2. #2

    Domyślnie

    Mori,

    Kadry spoko, ciężko było ugrać coś więcej z naszej perspektywy.
    Wogole to dzięki za spotkanie - stałem obok Ciebie w kolejce i dopiero dużo później uświadomiłem sobie, że Ty to Ty

  3. #3

    Domyślnie

    Ja zawsze przed wyjazdem na jakieś pokazy analizuje miejscówkę i przeglądam filmy i zdjęcia w necie z poprzednich edycji. Jeśli wiem, kto ma latać, szukam filmu z najbardziej aktualnym pokazem i próbuję zapamiętać, kiedy można spodziewać się "momentów". W przypadku NTM, po obejrzeniu w sieci fotek z poprzednich edycji, od razu wiedziałem, że to impreza nie dla mnie. Focenie "boczniaków" nudzi mnie niemal tak samo jak statyka Jedyny żal, że to w zasadzie jedyna okazja, żeby złapać te maszyny z ciekawym ekwipunkiem pod skrzydłami...

    Co do fotek, najbardziej podchodzi mi 2, bo jest inna niż reszta. No i fajna galareta w powietrzu. Oglądam na laptoku, więc w temacie kolorystyki się nie wypowiem - na tym sprzęcie wygląda wszystko OK.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  4. #4

    Domyślnie

    Mi zdjęcia się podobają - właśnie takie "zwykle". Mam przesyt oglądając ukośne, obrócone fotki samolotów. No i widać rzadsze wersje samolotów, np. Tornado ECR, które nieczęsto gości na pokazach, czy morski Rafale M.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Frodo Zobacz posta
    Mori,

    Kadry spoko, ciężko było ugrać coś więcej z naszej perspektywy.
    Wogole to dzięki za spotkanie - stałem obok Ciebie w kolejce i dopiero dużo później uświadomiłem sobie, że Ty to Ty
    Frodo nie obraź się na mnie jak Cię nie rozpoznam następnym razem ale moja skleroza do twarzy, imion i nazwisk jest już anegdotyczna

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Ja zawsze przed wyjazdem na jakieś pokazy analizuje miejscówkę i przeglądam filmy i zdjęcia w necie z poprzednich edycji. Jeśli wiem, kto ma latać, szukam filmu z najbardziej aktualnym pokazem i próbuję zapamiętać, kiedy można spodziewać się "momentów". W przypadku NTM, po obejrzeniu w sieci fotek z poprzednich edycji, od razu wiedziałem, że to impreza nie dla mnie. Focenie "boczniaków" nudzi mnie niemal tak samo jak statyka Jedyny żal, że to w zasadzie jedyna okazja, żeby złapać te maszyny z ciekawym ekwipunkiem pod skrzydłami...

    Co do fotek, najbardziej podchodzi mi 2, bo jest inna niż reszta. No i fajna galareta w powietrzu. Oglądam na laptoku, więc w temacie kolorystyki się nie wypowiem - na tym sprzęcie wygląda wszystko OK.
    Yanis jak się lubi co się nie ma to się lubi co się ma A 2-ka to moje ulubione foto z tego dnia
    Ostatnio edytowane przez mori ; 07-08-2018 o 14:19
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

Podobne wątki

  1. [ Lotnicze ] NATO Tiger Meet `18
    By krunz in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-07-2018, 00:12
  2. [ Lotnicze ] NATO Tiger Meet 2018
    By Cichy in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 17-05-2018, 11:42
  3. NATO TIGER MEET 2010 VOLKEL NETHERLANDS 6-7 October
    By sebah in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 15:27
  4. Nato Tiger Meet 2009
    By Pawel92 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-10-2009, 20:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •