Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tamron SP AF 70-200 F2.8 Di LD (IF) macro z D700 do sesji ślubnych?

    Witajcie
    Jak w tytule ..czy ten obiektyw wystarczy (szybkość AF) do sesji ślubnych?Brakuje mi tylko tele więc szukam,czytam...wiem że jest T VC USD G2 za ponad 5 tysi i wcześniejsza G1. Do tej pory załatwiałem temat stałką 35 1.8 nikona i T 24-70 2.8..ale jednak brakuje czegoś dłuższego..Sportu nie fotografuję, ptaszków czy innych zwierzątek też nie.Wiadomo sesje nie bywają aż tak dynamiczne..no może tańce na sali .Co sądzicie?
    Aparat w gruncie rzeczy jest tak samo twórczy jak kawałek gliny...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdis Zobacz posta
    Witajcie
    Jak w tytule ..czy ten obiektyw wystarczy (szybkość AF) do sesji ślubnych?Brakuje mi tylko tele więc szukam,czytam...wiem że jest T VC USD G2 za ponad 5 tysi i wcześniejsza G1. Do tej pory załatwiałem temat stałką 35 1.8 nikona i T 24-70 2.8..ale jednak brakuje czegoś dłuższego..Sportu nie fotografuję, ptaszków czy innych zwierzątek też nie.Wiadomo sesje nie bywają aż tak dynamiczne..no może tańce na sali .Co sądzicie?
    Miałem to szkło. Optycznie świetne i ostre ale dla mnie af to porażka była. Ja jednak fociłem wtedy ptaki które dość żwawe były. W plenerze raczej modele nie będą Ci zwiewały (no chyba że sesje Usainowi Boltowi będziesz robił) Niektórzy focili nim sport i wyrabiali się, dla mnie do dynamiczniejszych scen za wolny. Po za tym w tej cenie fajne szkło.

  3. #3

    Domyślnie

    Zainteresuj się Nikkorem 80-200 New lub Nikkorem 180 2.8. Oba mają fajny bokeh i dobrą ostrość z D700. Tamrona nie miałem, ale z pewnością też daje radę. Szybkość af na plenerze ma raczej drugorzędne znaczenie.

  4. #4

    Domyślnie

    Ta stałka to fajna opcja ..w sumie znajomy ma to podepnę i sprawdzęKtoś jeszcze ma jakieś spostrzeżenia co do tego tamrona?W kościele powinien dać radę bo sytuacja mało dynamiczna...na dużej sali też bo goście raczej z upływem wesela coraz mniej dynamiczni niż UsainFaktycznie dorzucić gotówki do G2 bądź czegoś innego?Ktoś używał,ktoś jeszcze doradzi?
    Aparat w gruncie rzeczy jest tak samo twórczy jak kawałek gliny...

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Spokojnie poradzisz sobie tym obiektywem do tego co potrzebujesz, nie sugeruj się że do ptaków nie nadaje się bo faktycznie nie nadaje się, do dynamicznego sportu też odradzam, plus to rozdzielczość tego obiektywu na dobrej matrycy.

Podobne wątki

  1. Obiektyw macro do detali ślubnych
    By Nina. in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-07-2017, 10:42
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-07-2017, 08:51
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-04-2016, 23:40
  4. Obiektyw do sesji ślubnych i studyjnych
    By Jastin in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 20-04-2011, 22:31
  5. Sigma 180 macro czy Tamron 180 macro
    By zakwas in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-02-2008, 03:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •