Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    hehe.... ten fuji jest strasznie wykastrowany ze wszystkiego co przydatne, zastanów się jeszcze raz.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Jakieś przykłady wrzucisz ?
    Jak stoch żle skoczy na skoczni to nie moge powiedzieć że spieprzył bo mi narty każą włozyc i pokazac ? Sciagnij sobie oba i sprawdz, ja sprawdzilem od 2 lat i wiem ze wiecej wyciagne z xt10 niz z d3300 a jak chcesz udowodnic ze tak nie jest to pokaz. Materialu w sieci od groma
    Po drugie jak cos wrzuce i Ci udowodnie to zaraz się zacznie ze modyfikowane, ze nie tak oba rowno naswietlone ze to ze tamto i pierdamto.


    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Od zawsze uzywam nikony bez bf/ff, to że ktoś nie ogarnia tak banalnej rzeczy nie oznacza że inni będą tak samo mieli.
    A co tu jest do ogarniania ? wali bf i ff az milo i zadna regulacja nie pomogła w D7100 i co tu rozumiec ? poczytaj o deregulacji czujnikow fazowych w komorze lustra to sie dowiesz dlaczego to nie szklo winne. Jakos bo kalibracji bylo w punkt ( w serwisie foto) i tak z z kazdym skzlem. A te wase podpowiedzi aby przed zakupem po 10 szkiel sprawdzac to niby skad sie biorą ? BF FF nie ma tlyko ten kto nie sprawdza chyba, lustra sa fatalne pod tym względem się tego nie zmieni.


    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Sprawdź dokładnie w różnych warunkach.
    Sprawdzilem, jest l;epszy od d3300, miales w ogole ten aparat w ręku ( fuji) czy tlyko tak piszesz ? bo ja mam oba, tez fotke wrzucic jak je trzymam bo nie uwierzysz czy obejdzie sie bez wrzucenia ?


    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Chyba nie rozumiesz po co jest af-c.
    Dobrze rozumiem, i dalej uwazam ze na spacerze w lesie jakos mi ciezko uzywac af-c bo po co ? Gdybym jeszcze psa łapał tym to moze tak ale drzewa ? Nie rozumiem do czeg zmierzasz z tym rozumieniem af-c bo to proste jak kij od miotly. Zresztą w serii D7xxx wcale nie jest duzo lepszy, nie wyrabia się na srednio szybkim szkle, takze to proteza nie tylko w większosci bezluster ale i luster. W takim d500 pewnie smiga ale w d7100 moim to dalej porazka.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin90 Zobacz posta
    I gdzie byś tą lampę podłączył?
    No fakt... Nie zwróciłem uwagi na brak gniazda.

    Jednak i tak warto miec lampe zewnetrzna.
    Trzeba poszukac taniej lampki z fotocelą.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  4. #34
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    ... ja sprawdzilem od 2 lat i wiem ze wiecej wyciagne z xt10 niz z d3300 a jak chcesz udowodnic ze tak nie jest to pokaz.
    To ty masz obsesje i bezpodstawnie coś chcesz udowodnić, ja tylko czytam twoją krucjatę męczeńską, wiec poprzyj to jakimś porównaniem, tu nie chodzi o wytykanie czegoś tylko zwyczaj daj to co widzisz że jest lepsze czy gorsze i już.

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    wali bf i ff az milo i zadna regulacja nie pomogła w D7100 i co tu rozumiec
    Tak jak napisałem wcześniej, po zakupie sprzętu jesli sam tego nie ogarniesz i jest wadliwy to wysyłasz na kalibracje darmową i po kłopocie, patarząc na twoje popisy w kilku temat dziwi że nie ogarniasz tak prostej rzeczy.

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    ...i dalej uwazam ze na spacerze w lesie jakos mi ciezko uzywac af-c bo po co ?
    Ale dlaczego sugerujesz że ktoś będzie używał aparatu tylko do spacerowania w lesie, dobre af-c jest przydatne, a wielu ma ustawione nawet na stałe i af używa pod kciukiem, zależy od przyzywyczajeń.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Aparat - 1500 - 2000 zł
    By mateusz1234 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2015, 18:35
  2. aparat do 2000-2300zł - d3200? i jakie szkło?
    By Bukownik in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 21:31
  3. Aparat do 2000 zł
    By dyr82 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 22:28
  4. Aparat do 2000 zł
    By Marshal3d in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 07:34
  5. Jaki aparat do 2000 zł i dlaczego?
    By heniek44 in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-04-2011, 16:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •