Close

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 107

Wątek: NIKON 1 R.I.P.

  1. #71

    Domyślnie

    Przecież nie kłamali w tej reklamie, jest to mały, przepraszam był mały aparat do wszystkiego i filmował 4k.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  2. #72
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie wierzysz w zapewnienia Nikona o tym super AFie?
    Uwierzę jak sprawdzę. To tak samo jak z Sony. Test w moim studiu prawdę powie

  3. #73

    Domyślnie

    Czy waszym zdaniem jest szansa na jakieś super wyprzedaże resztek ? Kupiłbym sobie może takiego malucha do noszenia w przysłowiowej kieszeni od polaru tylko ceny Nikon 1 były zawsze niezjadliwe.
    D5100 + N16-85 + N70-300VR + N35/1.8
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + N18-55 (AF-P) + N70-300 (AF-P) +SB400

  4. #74
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Sądzę, że jak najbardziej. Powinny być tanie jak barszcz. Tylko na sklepowych półkach są poprzednie dostawy i z tą obniżką będzie bardzo różnie.

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Gdybym był złośliwy, napisałbym, że przemyślałeś sprawę i po tych 9-ciu latach prawisz peany na cześć Sony, bo może jeszcze ktoś je tam zauważy...
    Ale na szczęście nie jestem.
    drogi kolego, faktycznei ci te zlosliwosci nie wychodza. jak bym chcial zeby mnie sony zauwazylo to nest wiele lepszych sposobow niz dyskusje na forum nikona. Tyle tylko ze ja sie nie sprzedaje. Tak po prostu i dobrze mi z tym. A krytycznych opinii na temat sony napisalem wystarczajaco duzo. A ze nie akurat w tym watku na forum to juz inna inszosc.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    ??? A7 za 15 kpln? To chyba jakaś limitowana edycja z tytanu... A7III z podatkiem od nowości nie kosztuje więcej niż 10 k...
    ostatnia jaka ogladalem nie byla z tytanu. jesli masz dojscie do takich ponizej 10kpln brutto biore 10 sztuk.
    https://www.cyfrowe.pl/aparaty/apara...-iii-body.html

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    poza tym wszystko oferuje mi lustrzanka D850 (nie posiadająca wad bezluster).
    ale posiadajaca wady lustrzanek - m.in wielkie gabaryty, co przy zmniejszajacych sie bagazach podrecznych w liniach lotniczych ma olbrzymie znaczenie bo sprzetu w bagazu rejestrowanym nie sa sie ubezpieczyc (zeby sie zaraz krzyk nie podniosl - uwazam 850tke za fanstastyczny sprzet)
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 24-07-2018 o 00:54

  6. #76
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    ale posiadajaca wady lustrzanek - m.in wielkie gabaryty, co przy zmniejszajacych sie bagazach podrecznych w liniach lotniczych ma olbrzymie znaczenie bo sprzetu w bagazu rejestrowanym nie sa sie ubezpieczyc
    Owszem, ale:
    1 - nie trzeba się ograniczać do posiadania jednego aparatu. Duet D850 + Nikon Z (tak sobie teraz określam nowe bezlustro Nikona) pozwala na różne kombinacje. np. na podróż można zabrać bezlustro.
    2 - lustrzanki mają wady, ale bezlustra też je mają.

    Ponieważ jedno body mi nie wystarcza, to duet D850+ bezlustro uważam za świetny, o ile lustrzankowa optyka będzie chodziła dobrze w bezlustrze.

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    ]
    ostatnia jaka ogladalem nie byla z tytanu. jesli masz dojscie do takich ponizej 10kpln brutto biore 10 sztuk.
    https://www.cyfrowe.pl/aparaty/apara...-iii-body.html
    Musisz się precyzyjnej wyrażać, bo pisząc A7 nie piszesz o A7r, czy s. Napisałeś, że aparat jest za 15 kpln, dodając w nawiasie (A7). Więc ja Ci piszę, że A7III kosztuje 9985 w cyfrowych, możesz brać 10...

  8. #78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    1 - nie trzeba się ograniczać do posiadania jednego aparatu. Duet D850 + Nikon Z (tak sobie teraz określam nowe bezlustro Nikona) pozwala na różne kombinacje. np. na podróż można zabrać bezlustro.
    nie bede sie wypowiadal na temat aparatu ktory jeszcze nie istnieje nawet jako dzialajacy prototyp pokazany swiatu
    2 - lustrzanki mają wady, ale bezlustra też je mają.
    jako fan lustrzanek od kilkudizesieciu lat nigdy nie twierdzilem ze bezlustra nie posiadaja wad
    po prostu dokonuje sie kolejna czesc ewolucji fotografii gdzie lustrzanki pojda sladem sredniego i duzego formatu zastapione przez sprzet lzejszy i poreczniejszy. Nikon zdaje sie tego nie zauwazac (tak jak kodak przegapil ere cyfry)
    Ponieważ jedno body mi nie wystarcza, to duet D850+ bezlustro uważam za świetny, o ile lustrzankowa optyka będzie chodziła dobrze w bezlustrze.
    na razie pojawienie sie fajengo bezlustra nikona jest rownie realne jak trafienie szostki w lotto. nie ma zadnych informacji poza tym ze bedzie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Musisz się precyzyjnej wyrażać, bo pisząc A7 nie piszesz o A7r, czy s. Napisałeś, że aparat jest za 15 kpln, dodając w nawiasie (A7). Więc ja Ci piszę, że A7III kosztuje 9985 w cyfrowych, możesz brać 10...
    widzisz - mi chodzilo o a7rIII, tobie o a7III, pytanie co to zmienia (i dlaczego nic) w sensie dyskusji - czyli ze jak ktos kupuje puszke za 15 (lub 10) tys pln to jaki jest sens narzekania ze nie ma tanich i ciemnych obiektywow skoro sa jasne szkla w ofercie. EOT z mojej strony bo zaraz mozesz pisac ze A7 w pierwszej wersji mozna dostac jeszcze taniej :/
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    ... czyli ze jak ktos kupuje puszke za 15 (lub 10) tys pln to jaki jest sens narzekania ze nie ma tanich i ciemnych obiektywow skoro sa jasne szkla w ofercie.
    I z tym się zgadzam. Może nie ma do Sony tak spektakularnej ilości szkieł systemowych i niesystemowych jak do Nikona, czy Canona, ale każdy znajdzie coś dla siebie. I ktoś, kto chce oszczędności i ktoś, kto ceni sobie bezkompromisową jakość.

  10. #80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    I z tym się zgadzam. Może nie ma do Sony tak spektakularnej ilości szkieł systemowych i niesystemowych jak do Nikona, czy Canona, ale każdy znajdzie coś dla siebie. I ktoś, kto chce oszczędności i ktoś, kto ceni sobie bezkompromisową jakość.
    nikon istnieje 100 lat. spektrum wyprodukowanych szkiel nikonowskich plus alteranatywnych jest ogromne. bagnet E ma pare lat. troche czasu musi minac zeby pojawilo sie wiecej szkiel. ale np. sigma czy samyang wypuszczaja bardzo ladne sloiki pod soniacza. O ile oczywiscie nie bedzie kolejnej rewolucji.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5300, Nikon D5500, Nikon D7100 czy Nikon D7200
    By fotosik111 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 23-10-2016, 13:47
  2. Nikon F80 a Nikon F80D. Czym różni się upgrade model od pierwotnej wersji?
    By bartekyoziom in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2007, 00:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •