Close

Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 193
  1. #111

    Domyślnie

    Zazwyczaj robię RAW co pozwala mi się bawić zdjęciami jeszcze po samym fakcie ich robienia, po prostu mam obawę, czy to nie zepsuje zdjęć, bo w niedzielę planuję wycieczkę a to za mało czasu do oceny . Po prostu pytam o opinię niekoniecznie powiedzenie, czy to jest super dla całego świata .

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rook96 Zobacz posta
    Zazwyczaj robię RAW co pozwala mi się bawić zdjęciami jeszcze po samym fakcie ich robienia, po prostu mam obawę, czy to nie zepsuje zdjęć, bo w niedzielę planuję wycieczkę a to za mało czasu do oceny . Po prostu pytam o opinię niekoniecznie powiedzenie, czy to jest super dla całego świata .
    Ustaw sobie RAW albo RAW + JPG.
    RAW zapisuje się bez D-Lighting wiec nie popsuje Ci zdjęć.
    Później możesz się tym pobawić w oprogramowaniu Nikona albo w oprogramowaniu w aparacie.
    D750 + D7500 +D3300 + trochę słoiczków i światełek

  3. #113

    Domyślnie

    Obiektywy "w taniej cenie" to chyba głównie 70-300 VR DX, może coś jeszcze, ale Canon też ma ciekawe szkła jak 50/1.8 STM za 470 zł czy UWA 10-18 za niecały tysiąc złotych!

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CC_PL Zobacz posta
    Obiektywy "w taniej cenie" to chyba głównie 70-300 VR DX, może coś jeszcze, ale Canon też ma ciekawe szkła jak 50/1.8 STM za 470 zł czy UWA 10-18 za niecały tysiąc złotych!
    No ale Canon do Nikona to słabo

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    No ale Canon do Nikona to słabo
    Tak zwłaszcza na DxO, a do Sony to już wogóle.

    Nikon zdycha, bez matryc od Sony są w ciemnej (_._), każda nowa premiera to jakieś kwiatki i grube akcje serwisowe. A Canon, jaki jest taki jest ale tam chłopaki rozumieją, że Janusz z Pipki Małej nie potrzebuje magnezu tylko lekkie body z poliwęglanu. Sam ostatnio zdecydowałem, że nie będę już dźwigał kloca 5d3 z 24-70 2.8 II tylko 760'kę z 50 1.8 STM.

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Nikon zdycha, bez matryc od Sony są w ciemnej (_._), każda nowa premiera to jakieś kwiatki i grube akcje serwisowe.
    Mocne zdanie- możesz czymś poprzeć zdanie ,,nikon zdycha' czy od tak Ci się napisało by fajnie wygladało?
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    Mocne zdanie- możesz czymś poprzeć zdanie ,,nikon zdycha' czy od tak Ci się napisało by fajnie wygladało?
    Dużo zostało napisane w temacie "Nikon Minotą XXIw" czy jakoś tak.

  8. #118
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Nikon zdycha, bez matryc od Sony są w ciemnej...
    Matryce Nikona są robione w fabryce Sony ale tez w TowerJazz, nie każda firma na świecie ma swoje fabryki, podobnie jest przecież z cpu, gpu, ram itd.

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    A Canon, jaki jest taki jest ale tam chłopaki rozumieją, że Janusz z Pipki Małej nie potrzebuje magnezu tylko lekkie body z poliwęglanu. Sam ostatnio zdecydowałem, że nie będę już dźwigał kloca 5d3 z 24-70 2.8 II tylko 760'kę z 50 1.8 STM.
    D5600 jest 100g lżejszy od 760D.

    Twoja wina że dźwigałeś kloce zamiast lekkich aparatów, podpowiem ci że jak dobrze poszukasz to jeszcze możesz odchudzić zestaw aps-c bo na rynku jest tego mnóstwo.

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Dużo zostało napisane w temacie "Nikon Minotą XXIw" czy jakoś tak.
    Gdyby tylko ilość słów przekładała się na stan faktyczny...
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  10. #120

    Domyślnie

    Nikon zdycha...
    Lustrzanki odchodzą w zapomnienie...
    Konsole wyparły pecety...
    Diesle się kończą...
    FIFA rządzi-PES to szajs...

    Łatwo napisać, trudniej obronić. Mam wrażenie, że te slogany są często wypowiadane dla podbudowania własnego ego, podkreślenia ********ości dokoannego wyboru. To nic, że każdy klient jest inny, każdy ma inne potrzeby czy po prostu inne fanaberie. Nikon zdycha...

Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jest sens zmieniać system na Nikona ?
    By wiktor19 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-02-2016, 19:25
  2. Czy warto zmieniać?
    By Xavier80 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-11-2014, 00:00
  3. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-04-2011, 00:40
  4. Czy zmieniać system?
    By zdjeciowiec in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-11-2010, 20:05
  5. Zmieniac kolory czy nie?
    By -AciD- in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-10-2010, 00:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •