Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Gdzie nosić portfel, telefony, klucze itp.?

    Witam Was,

    Męczy mnie już noszenie wszystkiego po kieszeniach. Na ogół w biurze paraduję w spodniach i koszuli ale chcę mieć przy sobie portfel, dokumenty, telefon służbowy i telefon prywatny. Póki co noszę to po kieszeniach ale tak się wypychają, że wygląda to tragicznie. Myślałem o jakieś torebce na biodrach ale to trochę obciach chyba tak chodzić po biurze? Macie jakiś na to patent?

    A jakbyśmy sobie założyli, że chciałbym mieć przy sobie jeszcze inne rzeczy typu klucze do samochodu? Gdzie to wszystko pomieścić?

  2. #2

    Domyślnie

    Uuuuu... Tyle towaru jednocześnie? I nie w kieszeniach? Zostaje suspensorium ;] Wyglądać będzie godnie, tylko to pobrzękiwanie kluczy i drobny dyskomfort przy sięganiu po telefon...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zako Zobacz posta
    Zostaje suspensorium ;]
    Trzeba będzie kupić na wszelki wypadek jak nadal wszystko w kieszeniach będę nosił

  4. #4

    Domyślnie

    kobiety noszą torebkę....


    to daje do myślenia

    ropusz a tak na poważnie pomyśl nad redukcją, czy nie zamienić 2 telefonów na jednego dual sim, czy potrzebujesz portfela czy tylko prawko, karta i trochę drobniaków do automatu, ja do tego jeszcze mam scyzoryk i tyle ekwipunku po kieszeniach reszta w plecaku

    edyta:

    czasami zamiast scyzoryka mam tylko "kartę przetrwania" więc redukcja do 3 plastików i blaszki w tej samej kieszeni co telefon a druga zostaje na drobniaki i klucze
    Ostatnio edytowane przez bart1 ; 19-05-2013 o 22:39
    D90 + N35-80 + S75-300 +H58 +N50 +SB700

  5. #5

    Domyślnie

    może telefon na 2 karty sim? Portfel cienszy. Sam mam wypchane kieszenie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #6

    Domyślnie

    Ja tam nosze normalnie, po kieszeniach
    | ... |

  7. #7

    Domyślnie

    Z telefonem to kłopot, bo w firmie rządzi BB a oni nie mają chyba dual simów. A jak kupię dual sima prywatnie to usługi BB nie będą działać. Zatem telefonów mniej chyba nie będzie. Inna sprawa, że mój prywatny do najmniejszych nie należy. Portfel już i tak odchudziłem z dokumentów, które noszę w innym etui. Zatem jak nie ma możliwości mieć ze sobą aktówki to albo trzeba wszystko po kieszeniach poupychać co wygląda niezbyt estetycznie albo jakąś pedałkę zabrać ale sami wiecie, że wtedy nie teges.

  8. #8

    Domyślnie

    Dla tego nie lubie jeansow. Preferuje "bojowki" z dodatkowymi kieszeniami bocznymi na wysokości kolan Tak samo w krotkich spodniach. Jedynie w sportowych spodenkach mam 2 kieszenie, ale wtedy to nic oprocz kasy i tel mi nie potrzebne.

  9. #9

    Domyślnie

    Jak w weekend idę na spacer czy zakupy to też zakładam spodnie z kieszeniami na kolanach ale do roboty to tak nie mogę.

    A przy okazji w poszukiwaniu małego portfela trafiłem na takie co chronią przed kradzieżą danych z kart zbliżeniowych. Nawet nie wiedziałem, że tak łatwo z tych kart ściągnąć kasę. Muszę albo z nich zrezygnować albo kupić specjalny portfel.
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 19-05-2013 o 23:04

  10. #10

    Domyślnie

    Poszukaj może takich torebek "antykradzieżowych" dla turystów, one z założenia są do noszenia tego wszystkiego tak żeby nie były na widoku
    C5050Z i jakieś APS-C...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •