Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Reaper w Mirosławcu

    04.07 załapałem się z przyjacielem w Miro na prezentację Reaper-a. Amerykańce byli w sumie mili. Dali pełen dostęp do maszyny. Można było go obfocić, dotknąć, podpytać obsługę o ciekawostki, itp. Niemniej komitet pilnujący latacza wyekwipowano tak że niestraszny byłby im nawet atak Talibów z kałachami. Jedyne na co reagowali bardzo nerwowo to jakiekolwiek zbliżanie się lub próba fotografowania głowicy rozpoznawczej. Pokazywany egzemplarz to nowiutka zabawka prosto z fabryki na której testują nową głowicę więc byli "lekko" przewrażliwieni.
    Generalnie wypad był bardzo udany. Warto było się tłuc 4h z Trójmiasta pomimo 31 stopni w cieniu. W Miro "na szczęście" nie było cienia ....

    1. Takiej ekipie lepiej nie podskakiwać. Nie wystroili się na pokaz. W magazynkach mieli amunicję.


    2. Latawiec za grube miliony $


    3.


    4. My name is Reaper, MQ-9 Reaper ....


    5. Amerykański dowódca śmiał się gdy spytałem go czy to nie jest małą ironią że ciągają go taką samą Toyotą na jakie Reaper-y często polują. Ale dodał że nie, bo tamte są białe ...


    Drugą, kompletnie nieplanową atrakcją były nasze Suczity w ilościach hurtowych. W zasadzie to wszystkie które mamy. Nawet nie wiedzieliśmy jadąc do Miro że Świdwin właśnie ćwiczy przebazowanie. Na stojance w rządku ustawionych było 13 Fitterów. Qrcze, nie wiedziałem nawet że mamy tyle na chodzie. No chyba że je tam przyholowali.

    6. We 4 osoby załapaliśmy się na bardzo ekskluzywny pokaz Suczity


    7. I na stojance


    8. Dziki dzik


    9. Niecodzienny widok


    10.

    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  2. #2

    Domyślnie

    Te Suki to powinny być już tylko do pokazów bo utrzymywanie tego jako sprzętu bojowego to śmiech na sali. W dzisiejszych czasach to latający cel mający wartość bojową szybowca
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #3

    Domyślnie

    Aż tak źle to z nimi nie jest ale faktycznie widok trąci muzeum. Niemniej jak oglądam filmy z poligonów gdzie ćwiczą to wolałbym nie zobaczyć go nad głową jak pozbywa się zapasu bomb.
    Z tego co mi mówiono w Miro to nawet mają do nich jeszcze trochę pocisków sterowanych telewizyjnie i laserowo.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

Podobne wątki

  1. Lotnisko w Mirosławcu
    By slawomir1 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-01-2011, 02:31
  2. [INFO] Festyn Lotniczy w Mirosławcu 15.05.2010
    By b202 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 18:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •