Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Obiektywy Sigma

  1. #71

    Domyślnie

    Na allegro jest mnostwo podrobek. W azji (nie tylko w Chinach) podrabia sie niemal wszystko, nawet leki, a taka karta to swietny produkt do podrobienia (stosunkowo latwo wyprodukowac, dobry zysk)..

  2. #72

    Domyślnie

    Otóż to.
    Karty SanDisk są bodaj najczęściej podrabianymi kartami i gdzieś te podróbki muszą być rozprowadzane. Potem następuje zdziwko klienta z takiego Allegro, że przecież kupił i zaoszczędził, a karta przestała działać.

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Otóż to.
    Karty SanDisk są bodaj najczęściej podrabianymi kartami i gdzieś te podróbki muszą być rozprowadzane. Potem następuje zdziwko klienta z takiego Allegro, że przecież kupił i zaoszczędził, a karta przestała działać.
    Dokładnie. Jak ktoś świadomie, widząc że w normalnych sklepach karta kosztuje powiedzmy 300 zł, płaci na allegro 150, to ryzyko dostaje w pakiecie...

  4. #74

    Domyślnie

    Pisałem wcześniej, że ja sandiski kupowałem w pewnych sklepach np. Komputronik i podobne, nigdy na allegro. Było to 5 czy 6 kart typu SD i mSD. 3 z nich skończyły swój żywot po roku czy dwóch użytkowania. Pal licho kartę bo to rzecz do odkupienia ale dane, które straciłem były dla mnie bezcenne. Dla mnie Sandisk jest skreślony. Nie zawiodłem się nigdy na kingstonie, na tanim goodramie i starym lexarze.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piechu Zobacz posta
    Pisałem wcześniej, że ja sandiski kupowałem w pewnych sklepach np. Komputronik i podobne, nigdy na allegro. Było to 5 czy 6 kart typu SD i mSD. 3 z nich skończyły swój żywot po roku czy dwóch użytkowania. Pal licho kartę bo to rzecz do odkupienia ale dane, które straciłem były dla mnie bezcenne. Dla mnie Sandisk jest skreślony. Nie zawiodłem się nigdy na kingstonie, na tanim goodramie i starym lexarze.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    jam mam w S7 Edge 32 Gb micro SD goodroma 4 lata mimo ze już swoje przeszedł to nadaj śmiga Dobre karty Sprawdzę czy da się na stronach producenta zamówić lub jakiś sklep polecają autoryzowany

  6. #76

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 22:34
  2. Obiektywy Sigma 70-300
    By przemekkrz in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 27-08-2012, 11:26
  3. Sigma obiektywy
    By matimatrix in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-08-2010, 10:39
  4. Obiektywy Sigma DG i Tamron Di
    By puch24 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 00:54
  5. D200 i obiektywy Sigma
    By Everlast in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-01-2006, 23:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •