Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
  1. #1
    mackaron
    Gość

    Domyślnie G...a gwarancja/serwis tamrona

    Mam sobie tamrona 24-70/2.8 któremu odlazły paskudnie gumy... obiektyw na gwarancji... a tu zonk...Fototechnika mówi że gwarancja nie obejmuje wymiany gum... prosze wiec o podanie ceny i niech mi wysla...nie nie nie nie ma tak dobrze...nie dosc ze musze wybecelowac 120 zeta za gumki to jeszcze musze wyslac obiektyw bo złamasy musza ta wielce naprawe wykonac w serwisie.... to by bylo na tyle jesli chodzi o tamrony...;(
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 04-07-2018 o 18:35

  2. #2

    Domyślnie

    Serwis Nikon wymiana gum w okresie gwarancyjnym Nikkor 24-70 2,8 gratis. Po okresie gwarancyjnym 40 zeta.

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Fototechnika słynie z "solidnej" wyceny, u mnie dwie naprawy robili, w T90 robili silnik af wycenili części na 450zł brutto i robicizne na 450zł, a znajomej w T17-50 wymieniali ten plastkik z gwintem na filtry i mocowaniem tulipana za jedyne 400zł z robocizną.

  4. #4

    Domyślnie

    To teraz wiadomo, gdzie sobie odbijają ceny obiektywów. :P

  5. #5
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    A taka jest odpowiedz Tamron Polska

    Załącznik 11250

  6. #6

    Domyślnie

    Co za dziadostwo, naobiecywać i kasę wziąć to i owszem - ale odpowiedzialność za jakość swojego produktu to już nie koniecznie.
    Aż dziwne, że ci nowego obiektywu nie kazali kupić

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli obiektyw jest jeszcze objęty rękojmią sprzedawcy to olej gwarancję i powołaj się na niezgodność towaru z umową. Wielu się łapie na "fantastyczną" gwarancję u Tamrona a jak ona działa w rzeczywistości widać powyżej, nie żebym bronił pozostałych producentów.
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  8. #8

    Domyślnie

    A jak na grupie FB wspomniałem żeby się nie jarać lepem na muchy (5l gwary) to prawie mnie zlinczowali...
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  9. #9
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    glupio liczylem na to ze durna gume nie dosc ze dostane na gwarancji to jeszcze sam se bede mogl ja wymienic.... no gupi czlowiek... nie -zahir- nie oczekuje nowego obiektywu tylko odrobiny elastycznosci i wywiazywania sie z pewnych oczywistych rzeczy. Pokaz mi gdzie w gwarancji jest napisane czy to u nikona canona czy w tamronie a moze w sigmie ze nie nie wymienimy ci gumowych elementow obiektywu w ramach i w czasie gwarancji w razie ich samoistnej deformacji uszkodzenia etc bo zrobilismy to z h... materialu i copannam zrobi? dodam ze nie nie mam lepkich paluchow a przez moje lapy przechodzi naprawde sporo sprzetu i to jedyny i pierwszy raz kiedy mam z tym problem wiec wnosze ze jednak g...ny material

  10. #10

    Domyślnie

    Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz

    Swoją droga bardzo dziwna postawa Tamron Polska - zachowują się jakby chcieli tracić klientów. Opisz to na ich grupie FB ciekawe jak wtedy zareagują

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Serwis Tamrona - foto-technika
    By Kojocisko in forum Serwis
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 17-09-2020, 11:45
  2. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 00:31
  3. Serwis Tamrona
    By nord in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 22-10-2010, 17:12
  4. Gwarancja - Serwis.
    By neonek in forum Serwis
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-09-2010, 15:58
  5. sigma a gwarancja eu i serwis w PL
    By kotleś in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2009, 15:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •