Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Przy tym modelu to 400zł jest za dużą kwotą nawet z kitem, ja bym wycenił na 250zł max taki zestaw, bo w cenie 400zł można D80 kupić.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Przy tym modelu to 400zł jest za dużą kwotą nawet z kitem, ja bym wycenił na 250zł max taki zestaw, bo w cenie 400zł można D80 kupić.
    No dobra. D80, D90 chodzą w podobnych cenach. Ale jak patrzyłem to mają między 10 a 20 tysięcy przebiegu. Ten jest NOWY, nie używany. Ma niecałe 200 zrobionych zdjęć. Inaczej bym nawet nie pytał, bo odpowiedź byłaby oczywista.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Weasly Zobacz posta
    D50 w dzisiejszych czasach ma tylko wartość sentymentalną. Body które można odstawić na półkę... Przy dzisiejszej wartości pieniądza jest bez wartości... koszt wysyłki i czapka gruszek ja wspomniał zdyboo
    Tu nie ma sprawy wysyłki Ciągle leży u mnie w pracy w szafie. Sprzedający nie ponagla. Natomiast tak jak wcześniej pisałem, znam parę osób, które tego ciągle używają. Kolega nawet zawodowo. Ja swojego sporadycznie do IR jak chcę w kolorze IR robić, względnie polowanie na błyskawice na czasie B. No ok, robię czasem dokumentację fotograficzną eventów, które robimy w takim specyficznym lokalu - piękna zabytkowa sala, ale światło tam jest takie i taka kolorystyka pomieszczenia oraz konstrukcja sklepienia, że nawet z lampą błyskową wbudowaną w mój P900 nie da racy więc tam akurat zabieram D50 z lampą. Tyle.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Za to że tak mały przebieg można dołożyć z 20-30zł, więc może 180zł ktoś by dał.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Za to że tak mały przebieg można dołożyć z 20-30zł, więc może 180zł ktoś by dał.
    No dobra, ale jak patrzyłem to te obiektywy czasem nawet po 300 chodzą używane a ten nowy.

    Wiesz, nie wezmę to to poszukam czegoś innego, pewnie mniej muzealnego ale na pewno nie w tym stanie. Nie wiem czy czytałeś po co ten zakup.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to wystaw za ile uważasz i sprzedawaj.
    Obiektywy chodzą po 300 ale najnowsze wersje, a te stare ~150zł.
    Ja cenę podaje za samo body.
    Za 400zł można kupić samsunga nx1100 z obiektywem, matryca 20Mpix aps-c bardzo dobra i poradzi sobie dużo dużo lepiej niż to lustro.

  6. #16

    Domyślnie

    Kurcze, nie chcę narzekać, ale poczytajcie o co chodzi od początku. Ja tego nie sprzedaję więc co mam wystawiać. Opisałem co i dlaczego chcę kupić. Nie muszę, po prostu pytam, bo taka a nie inna sposobność zaistniała i się po prostu zastanawiam
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  7. #17

    Domyślnie

    Jeśli nawet jest nowy, chociaż nie wygląda bo brak 2 kabelków, to w mojej ocenie nie zmienia to faktu jaka to konstrukcja i dlatego 400zł uważam za wysoką kwotę.
    Porównaj parametry.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nikon d40.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	138,2 KB
ID:	11562
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  8. #18
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jedyne co jest ciekawe w D50 to synchronizacja z lampą błyskową 1/500s.

  9. #19

    Domyślnie

    @Myszowor
    No dobra. Czyli ile? Zawsze mogę strzelić kwotą i jak się nie zgodzi to oddać. Bo niektóre stwierdzenia, że za gruszki, wysyłkę albo za 30 złotych nie uważam za poważne jednak mimo wszystko.

    Jeszcze raz zaznaczam, że jak patrzę po necie na same obiektywy to np. tu pierwszy lepszy link Ten od tego "mojego" body z pewnością nie jest w gorszym stanie i nie bym bardziej używany. A dziś jak poprzednio odpisywałem komuś to znalazłem jeszcze droższy, w znacznie gorszym stanie (nie kupiłbym tego kita plastikowego w takim stanie za taką cenę) ale już oferty nie ma więc pewnie poszła albo zdjął. Z resztą od kiedy wrzuciłem temat to patrzę ile stoją te szkła w różnym stanie tak i chodzą. Ta dzisiejsza oferta jest zdecydowanie najtańsza i najlepsza jeśli chodzi o relację jakość-cena. Czyli powiedzmy przez tydzień orientowania się mogę stwierdzić, że 300 za ten obiektyw w takim stanie jest ceną ok. Gość za całość chce 400.

    Co do kabla to tak jak na samym początku wątku pisałem, zakładam, że człowiek jak go X lat temu kupił, raz użył i walnął do szafy to kabel USB i ten zasilający (dość uniwersalne gadżety) z całą pewnością do czegoś mu się przydał.

    @koesh czy ja wiem czy tylko synchronizacja? Mnie się w tym aparacie nie podoba tylko rozdzielczość matrycy. No dobra, wyświetlacz też jest mały. Sam mam swojego i ciągle jeszcze czasem używam. Gdy go kupowałem razem z kolegą (jemu fundnęła firma) to nasi znajomi jak później kupili nowsze modele, w sumie też te, które tu polecają czyli D80, D90 i jakieś jeszcze, to mało, że kupowali je później to jeszcze szybciej im albo padły ze zużycia albo coś tam usterkowało. W moim D50 miałem tylko jeden problem i to nie w korpusie a z kitowym obiektywem i do tego to akurat była bardziej moja wina niż sprzętu a i tak mi go wymienili na gwarancji.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  10. #20

    Domyślnie

    Wybacz ale, z całym szacunkiem, masz dziwne rozkminy.
    Jeśli jesteś przekonany, że obdarowana osoba będzie zadowolona z prezentu (tutaj stan techniczny ma znaczenie) i jakości obrazka generowanej przez, powiedzmy to sobie wprost, dość wiekową matryce to bierz, ładnie zapakuj i tyle.
    Za taką kasę nic lepszego w idealnym / porównywalnym stanie lub nowego i tak nie kupisz.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Za ile NIKKOR AF 80-200 f/2.8D w dobrym stanie ?
    By Pawel Pawlak in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 26-12-2004, 13:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •