Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Ryba w locie

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Troche widac szum, dodatkowo podbity wyostrzaniem (szczegolnie na wewnetrznej stronie skrzydla, gdzie sa ciemniejsze piora)
    Ale to szczegol jesli dzielimy wlos na czworo.

    Zdjecie i zlapany moment - miazga
    A te kropelki dodatkowo dodaja smaczku.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

  4. #4
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Sama obserwacja bielików jest emocjonująca, bo to straszliwe zabijaki. Wcześniejszy zwiad, zejście nad taflę wody i moment chwycenia ryby zachwycają precyzją wykonania, choć sam atak nie zawsze jest skuteczny. Więcej w tym lotnictwa niż na wszelkiego rodzaju air show. I tyle mi zostało. Mogę sobie popatrzeć. Takiego zdjęcia nigdy nie zrobiłem. Nawet się o taką jakość nie otarłem.
    Używalne wysokie ISO to dla Ciebie idealny prezent.

  5. #5

    Domyślnie

    Genialne, świetnie uchwycony moment, kolory, szczegółowość, te kropelki - bajka
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #6

    Domyślnie

    Okazuje się, że ptaszory niekoniecznie latają same.
    Fot super.
    Waldo 2008
    D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.

  7. #7

    Domyślnie

    Wielki szacun. Fenomenalne zdjęcie, jak wszystkie twoje bieliki z rybami. Gratuluję i jednocześnie zazdroszczę ?

  8. #8
    Alienus
    Gość

    Domyślnie

    Zgadzam się z powyższymi (pozytywnymi) opiniami i od siebie dodam, że "warstwę techniczną" (tzn. szumy, a nie warsztat, który jak widać jest spory) przykrywa... "zgodność "tematu", a mianowicie ofiara - znajdująca się w odpowiednim miejscu i czasie. Prowadzi ona nasz wzrok najpierw w prawo, na dziób i oko drapieżnika (który jakby przeczuwał, że zabierzesz mu część chwały), a następnie w lewo, gdzie energia wody podkreśla pewność z jaką dokonał(eś) polowania. Gratuluję i dziękuję. As.

  9. #9

    Domyślnie

    turboodrzutowa prędkość , jakość , moment ... i ten tego , gratki Kolego , na 1/80s robione ?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gramus Zobacz posta
    turboodrzutowa prędkość , jakość , moment ... i ten tego , gratki Kolego , na 1/80s robione ?
    Na 1/8000 pokazuje exif...sadze, ze na 1/80 to bysmy mieli smuge

    A zdjecie wspaniale, szumofobem nie jestem, zwlaszcza w przyrodzie, widywalem przesadnie odszumione zdjecia i moim zdaniem jest to gorsze niz minimalny szum, tym bardziej, ze nowe puszki ni szumia tak drastycznie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Wieeeelka ryba
    By sebar1 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-07-2016, 07:36
  2. [ Sport ] Ryba w lesie
    By dhsanta in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 12:22
  3. Ryba vs. szeroki kąt na DX
    By Bonthyc in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-10-2009, 10:00
  4. [ Pozostałe ] Ryba
    By jarecky in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 21:07
  5. d3 + 10,5 ryba
    By njght_84 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-02-2008, 15:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •