Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Lampa ma podane GN36, więc jest słabsza ale można ją ściągnąć postawić bliżej albo dwie bo sterownik ogarnia ttl i hss zdalnie.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Szczerze mówiąc, nie jest mi to wspomaganie jakoś specjalnie potrzebne. Ostatnio na weselu dawałem radę bez jakiegokolwiek wspomagania i lampy (wyłączyłem nawet wspomaganie wbudowane w aparat, aby nie zwracać na siebie uwagi). A mam a7 mk I i dosyć wolnego 85/1.4. Bardziej przeszkadza mi niska moc w HSS. Chciałem używać tej lampy do doświetlania cieni w plenerach w ostrym słońcu.
    Skoro stroboss 36 ma małą moc to może stroboss 60 sie sprawdzi...
    FX

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Można zerknąć bo już jest normalnie dostępna w sprzedaży Triopo G1500 + G1-SN


  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Skoro stroboss 36 ma małą moc to może stroboss 60 sie sprawdzi...
    Przy tak dramatycznym spadku mocy w HSS, jakoś wątpię. :P Może Atlas 600 dałby radę, ale to już wielki studyjny kloc.

  5. #15

    Domyślnie

    To może reporter 200ttl
    Jest tyle filmów na YT z godox ad200. Widać że to daje rade
    Ostatnio edytowane przez barto28 ; 24-06-2018 o 11:48
    FX

  6. #16

    Domyślnie

    Ktoś z Was wie do kiedy jest promocja na stobossy? Zastanawiam się, aby przejść z YN (560) na Stobossy z Navigatorem X2. Brakuje mi HSS w moich lampach, plus można wejść w fajną rodzinę lamp.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    To może reporter 200ttl
    Jest tyle filmów na YT z godox ad200. Widać że to daje rade
    Tak, mam dwie takie 200 i z założonym fresnelem jest baaaardzo dużo światła Coś tam chyba podczas projektowania pomieszali i wychodzi na to, że lampa zbliża się w okolice 300Ws. Jedna lampa z fresnelem daje wyraźnie więcej światła niż dwie z palnikiem studyjnym. Teraz kombinuję jak umieścić dwie 200 w jednym mocowaniu Bowensa.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Tak, mam dwie takie 200 i z założonym fresnelem jest baaaardzo dużo światła Coś tam chyba podczas projektowania pomieszali i wychodzi na to, że lampa zbliża się w okolice 300Ws. Jedna lampa z fresnelem daje wyraźnie więcej światła niż dwie z palnikiem studyjnym. Teraz kombinuję jak umieścić dwie 200 w jednym mocowaniu Bowensa.
    http://quadralite.pl/reporter-akceso...holder-glowica

    Wydaje mi się super rozwiązaniem, bo masz jeszcze pilota. Sam myślę nad zakupem tego zestawu - Reporter 200 i to.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    http://quadralite.pl/reporter-akceso...holder-glowica

    Wydaje mi się super rozwiązaniem, bo masz jeszcze pilota. Sam myślę nad zakupem tego zestawu - Reporter 200 i to.
    Mam ten holder. Jedyne do czego się nadaje to światło pilotujące, które ma już wystarczającą moc żeby go używać. Zwróć uwagę na to co napisałem w poprzednim poście. W tym holderze mocujesz dwie lampy AD200 z palnikami studyjnymi i nie ma możliwości zamontowania tam lamp z fresnelem (tą drugą nakładką w komplecie). Jedna AD200 z fresnelem daje więcej światła niż dwie AD200 w holderze który linkujesz!!! Widziałem gdzieś pomiary światłomierzem i ten palnik zbliża się do 300Ws co w tak małej lampie jest niesamowite. Jeśli dasz radę zamontować te dwie lampy, ale z tą drugą nasadką to masz prawie 600Ws.
    Ostatnio edytowane przez esperal ; 29-06-2018 o 09:22

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Teraz kombinuję jak umieścić dwie 200 w jednym mocowaniu Bowensa.
    Może coś takiego + druga stopka.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Quadralite Stroboss 60 + Navigator X2
    By marti5 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-10-2019, 12:08
  2. YONGNUO – YN685 NIKON z TTL i HSS + 622 :)
    By jacek_wozniak in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 02-12-2018, 22:25
  3. Quadralite stroboss 60 evo N
    By wojciech998 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-04-2018, 11:05
  4. Quadralite - Stroboss 60 (Godox TT685) vs YONGNUO 685
    By Niewin in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-02-2018, 11:57
  5. Quadralite - Stroboss 60 vs YN 685
    By vego07 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-07-2017, 00:57

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •