Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61
  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale... kupując nawet taką bieda pełną klatkę jak D600 podpinasz do tego sigme 1.4/35 i nikkora 1.8/85 czym zrobisz wszystko bez problemu na imprezach, dodatkowo jest lekko i dość tanio, a jak ma być lepsze body to D750, takie zestawy spotykam najczęściej w materiale jaki obrabiam, czasami jeszcze pojawia się jakaś 50-tka.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sasz87 Zobacz posta
    Rozumiem zasady promocji Cashback.
    Jednak nigdzie nie jest napisane o cenie zakupu, czy konkretnych miejscach zarówno sklepach stacjonarnych, czy internetowych.
    Rozumiem że miejsce i cena zakupu nowego modelu nie ma żadnego znaczenia? dalej mam zwrócone 860 zł , kupując w sklepie X ?
    W regulaminie są podane sklepy uczestniczące w promocji, zazwyczaj to oficjalne sklepy oznakowane logo nikon jak np na ceneo.

  2. #32

    Domyślnie

    Racja jest informacja:

    2. „Promocją” objęty jest zakup fabrycznie nowego i oznakowanego „Produktu” oferowanego w oryginalnych opakowaniach
    zawierających nalepkę informacyjną „Importer: NIKON CEE GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce” oraz kartę gwarancyjną
    producenta, dokonany w „Okresie Promocji” w sklepach stacjonarnych i internetowych znajdujących się na terytorium
    Rzeczpospolitej Polskiej oraz prowadzących sprzedaż detaliczną „Produktu” pochodzącego z dystrybucji Nikon CEE GMBH Sp. z
    o.o. Oddział w Polsce. „Organizator” zastrzega ograniczoną dostępność wybranych produktów oferowanych w ramach
    systemu selektywnej dystrybucji, w rozumieniu ich dostępności wyłącznie w sklepie internetowym store.nikon.pl oraz w
    wybranych punktach handlowych (w tym sklepach internetowych) posiadających odpowiednią autoryzację. Informację o
    punktach handlowych, w których można dokonać zakupu „Produktu” uprawniającego do wzięcia udziału w „Promocji” można
    uzyskać na bieżąco pod nr telefonu wskazanym w § 8 punkt 2 Regulaminu. „Produkt” może być zakupiony samodzielnie lub w
    zestawie z innymi produktami oferowanymi przez „Organizatora” – również nabycie takiego zestawu uprawnia do udziału w
    „Promocji”. „Promocją” nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).
    3. W przypadku zakupów dokonywanych w sklepie internetowym, nabywca powinien upewnić się przed dokonaniem zakupu,
    czy nabywany produkt spełnia kryterium „Produktu” w rozumieniu niniejszego Regulaminu, a w tym czy pochodzi z dystrybucji
    Nikon CEE GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, a także zachować otrzymane od sprzedawcy potwierdzenie przyjęcia zamówienia
    dot. zakupu „Produktu” do realizacji.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    https://www.nikon.pl/promocje/cashback_regulamin.pdf

  3. #33

    Domyślnie

    Ta za 3500 maja gwarancje sklepu. To ich prywatny import - dzwonilem, pytalem. Daja prlne 24 msc gw ale,u nich, Nikon Polska tego nie homoruje, a wiec i nie podlegaja Cashback.

    Wysłane ze smyczy.
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

  4. #34

    Domyślnie

    Ważne jest też żeby mieć podstemplowana (odpowiednią) gwarancję jak chcesz skorzystać z Cashback

  5. #35

    Domyślnie

    No to wczoraj kupiłem 7200, dostałem jeszcze druga bateryjkę , od razu zgłosiłem do Nikona a dzisiaj smsik: Pańskie zgłoszenie przeszło pozytywną werysikację. Proszę oczekiwać na przelew"

    5200 idzie na sprzedaż. A zdjęcia z jednego i 2 nie są takie same - to mimo tej samej matrycy i matówki to inna liga. Jestem baaaaaardzo zadowolony. Bardzo Wam dziękuję za pomoc
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

  6. #36

    Domyślnie

    Jak zgłosiłeś? Przez internet?
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  7. #37

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Myszowor Zobacz posta
    Jak zgłosiłeś? Przez internet?
    Tak, na stronie i tyle. Załączyłem zdjęcie gwarancji i paragonu.
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

  9. #39

    Domyślnie

    W razie problemow dzwonić na support.
    Mi pomogli bo w FotoJocker mi nie wypełnili Nikonowej gwarancji tylko dali swoja FotoJockerową.

  10. #40

    Domyślnie

    Ja również dzisiaj nabyłem d7200 zarezerwowany w niedziele po południu czekał na mnie. Na dzień dzisiejszy stan magazynowy samo body w Polsce to 0 szt. - wyprzedano (jedna z sieci ER...RTVAD)
    Cena 3899 zł, teraz tylko zgłosić cashback.
    D7200 razem z Sigma 18-35 1.8 oraz n 50 1.8 D stanowi bardzo udany zestaw Przesiadka z d90 baaaaardzo odczuwalna, jeżeli chodzi o pierwsze testy światło zastane pokojowe w pochmurne popołudnie.
    Af również inna liga. Polecam

    Sprzedawca mocno namawiał na ubezpieczenie na wszystko dodatkowe 5 lat za 1520 zł - ale jednak nie skorzystałem.
    Jak jest u Was dokupujecie ?

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Przepalone zdjęcia nikon d 7100
    By Lukas1979 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 08-11-2017, 13:17
  2. Które body - 5300, 7100, 7200, (ew. 5500) ???
    By Romuś in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 22:46
  3. Zdjęcia w pomieszczeniach
    By rdcom in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-07-2010, 16:27
  4. Zdjęcia w pomieszczeniach - lampa czy stałka
    By Riddle in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 02:20
  5. Nikon D40 - zdjecia w pomieszczeniach w trybie AUTO
    By atms in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-07-2007, 18:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •