Close

Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 286

Wątek: Mundial 2018

  1. #1
    ksh
    Gość

    Domyślnie Mundial 2018

    Dziwi mnie brak takiej dyskusji

    Podsumowanie dzisiejszego dnia:


    i


  2. #2

    Domyślnie

    moje podsumowanie tego co ogolnie mysle o szmaciance jest takie:
    https://www.google.com/search?q=0

    nuda jak flaki z olejem. 1,5 h zielonego ekranu gdzie nic sie nie dzieje i potem na koniec ewentualnie ktos cos z karnego wcisnie... to juz wole przed akwarium usiasc i rybki poogladac, wiecej akcji

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Akurat mamy wiele meczów bardzo dynamicznych i z ciekawymi wynikami bez gry gdzie tylko kalkulacja jest na remis i odpoczynek.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Akurat mamy wiele meczów bardzo dynamicznych i z ciekawymi wynikami bez gry gdzie tylko kalkulacja jest na remis i odpoczynek.
    kazdy lubi co innego. ale zgoda, wiele osob uzna nawet Formule 1, szmacianke, bilard czy szachy za pasjonujace i trzymajace w napieciu...

  5. #5

    Domyślnie

    Jest to niewątpliwie święto fanów kopanej, jednak mi trudno pogodzić się z tym, że w rezultacie legitymizuje zbrodniczy reżim. Reżim, w którym na urodziny prezydenta "nieznani sprawcy" mordują niewygodnych dziennikarzy, w którym dzieją się naprawdę straszne rzeczy.
    Szachy czy brydż rzeczywiście potrafią trzymać w napięciu
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Jest to niewątpliwie święto fanów kopanej, jednak mi trudno pogodzić się z tym, że w rezultacie legitymizuje zbrodniczy reżim. Reżim, w którym na urodziny prezydenta "nieznani sprawcy" mordują niewygodnych dziennikarzy, w którym dzieją się naprawdę straszne rzeczy.
    Szachy czy brydż rzeczywiście potrafią trzymać w napięciu
    szmacianka, jak sie gra samemu, tez moze byc fajna.

    ale zeby tak atawistycznie slepic 1,5 godziny w ekran...??? to jak z tym wyjsciem na wedkowanie i odmrazaniem sobie d*y na stolku o 4:00 w nocy... cudowna pozywka dla psychologow i feministycznych zartow...

  7. #7

    Domyślnie

    o której godzinie ten mecz dziś ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #8

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Może nie psujcie humoru polityką, a wbijanie w temat, który mnie nie interesuje i wybrzydzanie jest słabe, ja nie jestem wielkim fanem ogólnie piłki ale reprezentacje ME czy Mundial oglądam z zapartym tchem zawsze.
    Każdy sport może rozgrzewać, przypomnijmy sobie turniej golfa na ostatniej olimpiadzie w Rio albo curling na ostatnich zimowych, a formuła E przyciąga z dnia na dzień więcej kibiców itd.

  10. #10

    Domyślnie

    Kolego akustyk, może nie lubisz po prostu piłki ? Ktoś też może powiedzieć że bieganie ze statywem nad ranem to też fanaberia lub głupota.
    Ja sam wielkim fanem nie jestem, oglądam tylko Polaków na różnych imprezach, nie znam się na piłce, kojarzę tylko niektórych zawodników, ale wczoraj obejrzałem dwa mecze, całe z ogromną ciekawością i emocjami.
    Skoro przegrana Niemców i remis Brazylii wczoraj z drużynami bardzo dobrymi ale nie topowymi to nuda, to ja już nie wiem Wyniki mnie cieszą bo są zaskoczeniem i pokazują że serce do gry i dobre przygotowanie to podstawa i każdy ma szanse.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wesele 6.10.2018
    By Dima in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 12:15
  2. Wesele 08.12.2018
    By Julia12 in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 11:05
  3. ABC fotografii - 21.01.2018
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 23:43
  4. Mundial - Brazylia 2014
    By matomi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 630
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:30
  5. [ Sport ] Campeonato Mundial de Jiu-Jitsu 2007
    By GoracyKubek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •