Close

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 286

Wątek: Mundial 2018

  1. #21

    Domyślnie

    Oni chcieli taktykę mistrzów świata zastosować. Skoro oni przegrali w pierwszym meczu to i nasi musieli.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kon Zobacz posta
    To były mecze otwarcia.
    Zgadza się. Celowo tak napisałem. Mistrzostwa w 2002 roku były moimi pierwszymi, w których grała nasza kadra i byłem już świadomym widzem.
    Kanał YT ​? ??​

  3. #23
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mnie zaskoczył styl gry przez pierwsze prawie pół godziny, co to było to ja nie wiem, trening podawania piłki w linii obrony ?
    Wiele mogłem przypuszczać ale nie samobój i ta druga bramka gdzie zawodnik wchodzi na boisko w momencie podania piłki... ale jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym i Senegal był lepszy.
    Obawiam się że teraz nawet wygrane dwa mecze mogą nie dać wyjścia z grupy jak się to wszystko źle ułoży.

  4. #24

    Domyślnie

    Generalnie stylu to tam nie było wcale. Niestety. Przyznam bez bicia, że liczyłem na to, że w najgorszym wypadku będzie remis. Milik był do zmiany już w I połowie. Ok. Nawałka nie chciał mu tego robić. Ale co on robi w II połówce? Gość, który w jednej akcji dwa razy podaje do przeciwnika. Z drugim napastnikiem wymieniają tylko jedno podanie. Dramat. Pierwszy gol, ok przypadek, może się zdarzyć. Drugi gol to kuriozum. Zawodnik Senegalu dostał pozwolenie na wejście od sędziego w momencie jak jeszcze piłka była na stronie Senegalczyków w powietrzu.
    Cała drużyna zagrała dno. Jedyny mały plusik można postawić przy Rybusie i Pazdanie.
    Kanał YT ​? ??​

  5. #25

    Domyślnie

    To dlatego, że ichni szaman zaszamanił.

  6. #26
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tzn druga połowa ok można uznac że była już w stylu jaki grali czasami, boki coś tam działały, obrona poprawna ale atak coś mi się wydaje że nie było miejsca dla Milika w tym meczu gdzie środek był zagęszczony przez przeciwnika, Teodorczyk też by się tam nie sprawdził ale za to Kownacki jak najbardziej tak mógł grać od początku.

  7. #27

    Domyślnie

    Zgodzę się. Zastanawiam się czy Nawałka wyciągnie wnioski na 2 mecz, który będzie dla nas i Kolumbijczyków meczem o życie.
    Kanał YT ​? ??​

  8. #28

    Domyślnie

    @siemalysy Mysle, ze Polacy koncentruja sie juz na mecz z Japonia, ktory bedzie meczem o honor. Nihil novi...
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  9. #29

    Domyślnie

    Czy to bedzie jak zwykle?
    -Mecz otwarcia
    -Mecz o wszystko
    -Mecz o honor.

    Mnie co najbardziej podlamalo, to jak nasz zawodnik (nie pamietam ktory) ta ksie zakrecil pod nasza branka (doslownie zakrecil), ze malo co by wpadl do srodka z pilka.
    Samoboj...bez komentarza.
    Strzal na pusta bramke...bez komentarza.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #30

    Domyślnie

    Żeby tylko się nie przemotywowali.
    Kanał YT ​? ??​

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wesele 6.10.2018
    By Dima in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 12:15
  2. Wesele 08.12.2018
    By Julia12 in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 11:05
  3. ABC fotografii - 21.01.2018
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 23:43
  4. Mundial - Brazylia 2014
    By matomi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 630
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:30
  5. [ Sport ] Campeonato Mundial de Jiu-Jitsu 2007
    By GoracyKubek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •