Close

Strona 8 z 29 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 286

Wątek: Mundial 2018

  1. #71
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Bo nie ma lepszych zawodników, nie mamy ligi, zagraniczni zawodnicy często to zmiennicy lub wypożyczenia, dobre eliminacje podniosły ich wartość, nie jeden teraz straci i to sporo, Lewandowski pewnie do realu przejdzie buhahaha...
    Oj ile ja miałem optymizmu, który przysłaniał realia.

  2. #72
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Za bardzo nie słyszałem jakiejś skruchy u Nawałki i Bońka po meczu... oni zdaję się mało się tym wynikiem na MŚ przejmują...
    Boniek to z uśmiechem na twarzy odpowiadał. Co to dla ekipy PZPN znaczy czy drużyna wygrywa czy przegrywa. Oni mają się tak samo.

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Boniek to z uśmiechem na twarzy odpowiadał. Co to dla ekipy PZPN znaczy czy drużyna wygrywa czy przegrywa. Oni mają się tak samo.
    Też prawda. Boniek i Nawałka to kolesie. Jestem ciekaw tłumaczenia i dalszych decyzji.
    A Nawałka ma chyba kontrakt do końca MŚ uzależniony od wyniku tak?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #74
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale kogo na ich miejsce można wstawić ?
    A co do zawodników, to zmiany musiałyby być robione w latach 90-tych żeby powoli powstała mentalność i zaplecze szkoleniowe, a nie że połowa klasy na wf ma zwolnienia od rodziców i dobra ocena jest po pięciu przysiadach.

  5. #75
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Po co gonić na Mundialu jak oni wszyscy są ustawieni i w ich życiu nic się nie zmieni.

  6. #76

    Domyślnie

    Ale się spinacie... Nie pokazali się ani z lepszej, ani z gorszej strony...

  7. #77

    Domyślnie

    Nie ma się co spinać i denerwować, zaoszczędzą nam kolejnych rozczarowań oraz płacenia za ich wypoczynek w Soczi czy innych kurortach.
    Mają wrócić do kraju, przestać nam głowę zawracać durnymi sloganami.
    Kibicujmy drużynom które są tego warte.
    Utarło się powiedzenie, ze to nasz sport narodowy, po kwalifikacjach nawet w to znów uwierzyłem, no ale to co wczoraj zobaczyłem to kolejne mamienie narodu obietnicami bez pokrycia.
    Ten sport nie powinien po 30 latach jakichś tam sukcesów być dalej rozwijany, lub powinien być budowany od młodej kadry bez starych repów w postaci Bońka, Iwana którzy nieźle sobie żyją na nasz koszt.
    Nikon i podróże ...


  8. #78
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    "problem" jest taki że PZPN ma kasy bardzo dużo i może sobie robić co chce, inna sprawa że akurat Boniek zrobił porządek w tym burdelu, ja bym nie oczekiwał żeby reprezentacja dziadowała na takiej imprezie zwłaszcza po dobrych eliminacjach ale... obecnie bo katastrofalnych dwóch meczach wiemy na czym stoimy, mamy zawodników u kresu swoich karier, a nowym będzie problem sklecić pełną jedenastkę żeby wygrywać jakieś eliminacje kolejne, teraz będzie seria rozczarowań bo liga narodów ( dawne towarzyskie mecze ) to po dwa mecze z Portugalią i Włochami.

  9. #79

    Domyślnie

    Pan spiewak z zespolu "Elektryczne Gitary" spiewal onegdaj: "(...)wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak jak jest(...)"- winni tej zawstydzajacej mizerii sa wszyscy: kibice, placacy za bilety aby moc ogladac emocjonujace mecze Hutnika Niepolomice z Wisla Kazimierz Dolny, dziennikarze piszacy o dziadach za pilkarzy sie podajacych, wszyscy, ktorzy czytaja o tym, jakie szminki partnerka jakiegos tam dziada za najlepsze uwaza i jakie to dzisiaj tajemnice zdradzi...nie ogladalem wszystkich meczy, ale takiej wiochy, jak w wykonaniu Polakow... opowiadaja duby smalone panowie "pilkarze", ze koncepcja, ze plan nie taki- pilki nie umieja podac i przyjac. Pan z BBC Sport powiedzial, ze gwiazda polskiej druzyny- Robert Drewno-lewandowski mial mniej kontaktow z pilka w polu karnym niz Kane goli strzelil...
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 25-06-2018 o 11:30
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #80

    Domyślnie

    Niemcy miały podobny problem z ekipą, im chyba odbudowa szybko poszła...
    Nikon i podróże ...


Strona 8 z 29 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wesele 6.10.2018
    By Dima in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 12:15
  2. Wesele 08.12.2018
    By Julia12 in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 11:05
  3. ABC fotografii - 21.01.2018
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 23:43
  4. Mundial - Brazylia 2014
    By matomi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 630
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:30
  5. [ Sport ] Campeonato Mundial de Jiu-Jitsu 2007
    By GoracyKubek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •