Close

Strona 4 z 29 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 286

Wątek: Mundial 2018

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Co ja mogę napisać. Był czas przywyknąć...

    2002 - 0:2 z Koreą Płd.
    2006 - 0:2 z Ekwadorem
    2018 - 1:2 z Senegalem

    To by było na tyle!!!
    Widzę, progres
    może w 2056 będzie 3:2 dla nas
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #32

    Domyślnie

    Niektorzy z nas wiedza, kto to jest Wojciech Fortuna- na igrzyskach w Sapporo skoczyl ponad 100 metrow i zdobyl zloty medal. I tyle. Raz w zyciu mu sie udalo. Podobnie Lewandowski- po wysmienitym wystepie w meczu przeciwko Real Madrid, gdzie wszystkie 4 gole strzelil, uwierzyli wszyscy, ze to niesamowitej wrecz klasy pilkarz jest. W Bundesliga- tak- wykancza (jak mu sie uda) akcje calej druzyny, ale sam... Moim zdaniem to drewno jest. Przewartosciowany slup. Na tle swoich kolegow z Bayernu blado wyglada, w porownaniu ze swiatowej klasy napastnikami nie wyglada wcale. Zaden z niego drybler, zaden organizator gry. Piszczek- na jego wystep w meczu przeciwko Senegalowi nalezy spuscic zaslone litosciwego milczenia- wolniejszy (znacznie) bez pilki niz przeciwnik z pilka. Blaszczykowski- siedzi na lawce w VfL. Innych panow po raz pierwszy w zyciu widzialem i nie chce wiecej widziec. P.S.1. Polski bramkarz to najlepszy przyklad, ze nalezy szczepic przeciwko polio. P.S.2. social media to czesc marketingu i, tym samym, ceny pilkarza- menager Lewandowskiego twierdzi, ze to najlepszy napastnik swiata- social media widza to inaczej: "followersi" na facebook, instagram i twitter: 1.Ronaldo 320 Mio, 2.Neymar 192, 3.Messi 181, 4.Rodriguez 86, (...), 11. Lewandowski 23.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 20-06-2018 o 11:23
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #33

    Domyślnie Mundial 2018

    do przezabawnej sytuacji doszlo u jednego z kierownikow u mnie w pracy, wchodze pytam, co tam znowu sie popsulo, gosciu zajety a widze, ze ma nie wypelniona tabelke po meczu pl-sen na scianie; z reki wyciagam mu dlugopis na pewniaka, patrzy na mnie spod byka, ja ze spokojem wbijam wynik 1:2 dumny z siebie w tabelke, mowie no tak to jest... patrzy na tabele i komentuje: idiota, przeciez tego meczu jeszcze nie bylo, podszedlem blizej, przetarlem okulary - faktycznie pl-kol jeszcze nie - ale wynik juz jest z fotografia mam podobnie, czasem czegos nie widze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 21-06-2018 o 20:46
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #34
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    To ja może tak dla zluzowania filmik zapodam z pytanie o co mu chodzi
    https://www.youtube.com/watch?v=TMWptVaR4IQ

  5. #35
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie przypuszczałem takiego upokorzenia Argentyny, przy okazji wyszło że Messi to wcale nie taki błogosławiony bo chamstwo wyszło jak z byle buraka.

  6. #36

    Domyślnie

    Kibicowałem Chorwatom Nie spodziewałem się takiego wyniku. Ale Chorwacja to poukładany zespół jak na razie, a Argentyna kilka indywidualności i reszta nie stanowiąca drużyny.

  7. #37

    Domyślnie

    Wreszcie były emocje na MS. Brawo Chorwacja! Kibicowałem CRO, która urasta (u mnie) do jednego z faworytów, mimo ze w latach 2002-2010 kibicowałem Argentynie

    edit:
    to jeszcze dopowiem, że Chorwacja urasta u mnie teraz, bo przed MS stawiałem na Francję i/lub Hiszpanię.
    A my? ... można pozazdrościć Chorwatom ...
    Ostatnio edytowane przez Keszelski ; 21-06-2018 o 22:13

  8. #38

    Domyślnie

    Super mecz, brawo Chorwacja. A Argentynczycy z frustracji zaczeli wzorowac sie na Pepe.

  9. #39
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tylko czy na 100% to Chorwacja jest na tyle lepsza żeby dalej wykosić inne mocne zespoły czy jednak tak się ułożył mecz, Argentyna miała okazje i jakby zapunktowali pierwsi to Chorwacja mogłaby skończyć inaczej, to jest piękne w piłce właśnie że mamy jednak nieprzewidywalność.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tylko czy na 100% to Chorwacja jest na tyle lepsza żeby dalej wykosić inne mocne zespoły czy jednak tak się ułożył mecz,
    a widziałeś lepszą jakość u innych drużyn w dotychczas rozegranych meczach? Chorwacja rozegrała dotychczas dwa znakomite mecze i IMHO prezentuje się tak, że może realnie myśleć o finale. Czy na 100%? oczywiście, że w sporcie nie ma nic na 100%.

    Ale jak minie w 1/8 Francję (a raczej minie, bo obydwie te drużyny powinny zająć 1 miejsca w swoich grupach i się nie spotkają w po wyjściu z grupy), to może zajść daleko
    Ostatnio edytowane przez Keszelski ; 22-06-2018 o 06:36

Strona 4 z 29 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wesele 6.10.2018
    By Dima in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 12:15
  2. Wesele 08.12.2018
    By Julia12 in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 11:05
  3. ABC fotografii - 21.01.2018
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 23:43
  4. Mundial - Brazylia 2014
    By matomi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 630
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:30
  5. [ Sport ] Campeonato Mundial de Jiu-Jitsu 2007
    By GoracyKubek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •