Close

Strona 11 z 29 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 286

Wątek: Mundial 2018

  1. #101

    Domyślnie

    Mecz o honor - Japonia i Polska. Lepiej nie można było sobie wymarzyć

    Gdyby nasi odpadli w takim stylu jak grali niemcy, nie miałbym pretensji. Niemiaszki, mimo że grali świetnie, byli bardzo blisko odpadnięcia.

    Podobały mi się statystyki milika z pierwszego meczu 17% celnych podań XD. Oznacza to, że na 10 w jego wykonaniu, 2 były do kolegów, zaś 8 do Senegalczyków =) Trener ma ogromne kłopoty ze wzrokiem, gdyż zmienił go bardzo późno. Ciekaw też jestem jego statystyk człapania. Czy przeszedł choć kilometr? Czy średnia wyniosła 2 czy 4 km/h?
    Szczesny zalicza się do tych slynnych bramkarzy, jak np Bartez, którzy mogą grać świetnie. Natomiast niekiedy dostają jakiegoś obłędu i są w stanie sami przegrać wygrany mecz. Z Senegalem zamiast dać sygnał obrońcy do biegu, chciał zostać bohaterem w stylu Nojera. Zapomniał, że Nojerem nie jest. Nie dobiegł. Szkoda, że i tym razem nie dostał czerwonej kartki. Tak przy okazji. Gdyby milik dostał szybko czerwoną z Senegalem, może byłby remis. Miał dużo podań i asyst do Senegalczyków. Zapomniałem o Piszczku. Wszyscy mieli pretensje do Cionka o rykoszet. Ale chyba nikt do piszczka, że zamiast przeszkadzać Senegalczykowi, to się po prostu położył. Co innego Senegalczycy. Po strzeleniu gola kładli się na murawie bardzo chętnie.

    Ps @moshica, dzięki za przypomnienie, co odbiera mi apetyt XD
    Kan i szwajsztajger przy słodyczach - wagę można szybko zbić

    Ps 2. Lewandowski nam nie pomógł. Messi też by nie pomógł. Nejmar też nie. Może Krystyna strzeliła by honorowego. Nie wierzę, że byłby w stanie samemu drugi raz strzelić trzy.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  2. #102

    Domyślnie

    "Każdy z uczestników mundialu ma zagwarantowane od FIFA 8 mln w amerykańskiej walucie za sam udział w turnieju. Do tego dochodzi 1,5 mln tytułem zwrotu kosztów przygotowań do imprezy.

    Przed mundialem zawodnicy wynegocjowali z futbolową centralą, że dostaną 40 procent premii, którą wywalczą dla Polski w Rosji. To oznacza, że kadrowicze podzielą się kwotą 3,2 mln dolarów."

    Nieźle.
    My się ekscytujemy, podniecamy się wynikami a oni zarabiają bez względu na wynik chore pieniądze.
    40 mln zł dla PZPN. Z tego 13 mln zł dla piłkarzy.
    Darmowe przygotowania do imprezy od FIFA.

    Za te mecze pieniądze powinni oddać na chore dzieci.
    Ciekawe ile Nawałka wziął za awans na mundial...
    Podobno parę mln zł...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #103

    Domyślnie

    Wlaczylem Hiszpania - Maroko.
    Pique przed chwila co najmniej zolta jak nie czerwona. Nie dostal nic. Ale tutaj przynajmniej jest walka slabszej druzyny.

  4. #104
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    sokolnik były czasy jak za trzecie miejsce na mundialu zawodnicy dostali po 1200$ i w kraju im wymienili po kursie oficjalnym, a na treningi jeździli komunikacją miejską, to były dobre czasy ?
    Tak działa biznes związany z piłką, kasa gigantyczna, widziałeś magazyny ze sprzętem nikona, canona i sony na tą imprezę ?
    Żeby zarabiać trzeba coś ugrać, a jakoś wyszło tym razem że my dostaliśmy się na mundial, a Włochy czy Holandia nie, kto teoretycznie, a kto praktycznie jest lepszy ?

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Zawsze można wrzucić archiwalne nagrania i pooglądać Szwajsztajgera albo Kana.
    Zrobiłes mi dzień... Leżę i kwiczę

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    sokolnik były czasy jak za trzecie miejsce na mundialu zawodnicy dostali po 1200$ i w kraju im wymienili po kursie oficjalnym, a na treningi jeździli komunikacją miejską, to były dobre czasy ?
    Tak działa biznes związany z piłką, kasa gigantyczna, widziałeś magazyny ze sprzętem nikona, canona i sony na tą imprezę ?
    Żeby zarabiać trzeba coś ugrać, a jakoś wyszło tym razem że my dostaliśmy się na mundial, a Włochy czy Holandia nie, kto teoretycznie, a kto praktycznie jest lepszy ?
    To chyba jednak za duzo troche dostaja, bo najwyrazniej sodowka uderza do glowy. I nie ma juz miejsca na takie rzeczy jak myslenie o grze i pokazaniu CZEGOKOLWIEK zeby wstydu nie bylo.
    Gra w reprezentacji, to dla takiego pilkarza powinien byc zaszczyt, sam udzial w mundialu. A za tym by poszla chec walki i JAKIEKOLWIEK wyniki a nie wielkie NIC.
    A co mnie to obchodzi czy oni trzepia hajs czy nie i czy pilka nozna to biznes czy szlachetny sport.

    Wezmy sobie przyklad z boksu. Mike Tyson zarobil swoje i byl bokserem ktorego kazdy chcial ogladac. Byl bestia, ktora urywala lby przeciwnikom.
    A postawmy z drugiej strony Kliczko, ktory hajsu chyba zarobil jeszcze wiecej, ale jest tak nudny jak flaki z olejem z tym swoim technicznym rozluznianiem gardy przeciwnika przez 5 rund, ze ja osobiscie wole obejrzec lyzwiarstwo figurowe, bo wiecej tam emocji i powera niz w wlakach Kliczki.
    Takze hajs to sprawa drugorzedna. Liczy sie wola walki zawodnika i to jest piekne w sporcie.
    I to wlasnie chcieli by zobaczyc ludzie. W przypadku pilki - kibice.

    A moze wlasnie tedy droga, postawic na mlodych zawodnikow, ktorzy chca. Chca tak mocno walczyc i cos pokazac, ze moze im cos wyjsc. Moga cos osiagnac.
    A nie pseudo pilkarskich gwiazdorow, ktorzy nic nie zaprezentowali.

    Nie obrazajac Senegalu, ale to biedniejszy kraj od Polski. Ich pilkarze nie nagrali sie tyle w reklamach co nasi, trenowali w gorszych warunkach.
    Ale jednak z nami wygrali. Bo chcieli i mieli w sobie ducha sportowej walki.
    Ehh, juz szkoda pisac.
    Z nimi to jakis trener psychologiczny powinien jechac, zeby im to odpowiednio w glowach poustawiac (czytaj; normalnie).
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #107

    Domyślnie

    Piłka nożna to obecnie wielka maszyna do zarabiania kasy. Wielkiej kasy jakiej to zwykły człowiek się nigdy nie dorobi...a przynajmniej marne szanse że się dorobi...
    Większość z tych wszystkich piłkarzy jak nie wszyscy plus trenerzy to milionerzy, więksi lub mniejsi...
    Zarabiają taką kasę, żyją w luksusach, domy, samoloty, samochody, elektronika, ciuchy, wycieczki hotele wszystko co chcą, jeszcze mają od tego ludzi którzy większość zwykłych rzeczy załatwią za nich. Chyba Maciek Żurawski udzielił wywiadu, że on po karierze wielkiej bądź co bądź piłki, nie umiał opłacić rachunków za swoje nieruchomości, czynsze, prąd itp. Bo nigdy tego nie robił, bo miał od tego ludzi. To jakaś tam forma współczesnej niepełnosprawności osobistej w wykonaniu milionera piłkarza. Można poszukać wywiadu. Dobrze pisał/mowil. Nie o tym wątek.
    To tylko jest potwierdzenie tego że oni mają zaplecze ludzi od wszystkiego, a oni mają tylko grać w piłkę. Dobrze grać w piłkę. A nasi nawet tego nie potrafią. Tzn. Dobrze grają w piłkę z Macedonia, Litwa, Czarnogóra... Super gratuluję. Ja mówię o meczach z dobrymi drużynami.
    A skoro nie ma wyników, to zaczyna sie rozliczanie piłkarzy z kasy. Przeciez gdyby nie kibice, tak wielkie zainteresowanie na całym świecie, to piłkarze by zarabiali dużo, dużo mniej... Więc chyba nie ma w tym nic dziwnego, że kibice wymagają i czują złość że gwiazdy żyją w luksusach a nic nie grają z Orzelkiem na piersi...
    Ja nikomu nie zazdroszczę, sam jeżdżę 20 letnim autem bez żadnych bajerów i niech sobie piłkarze jeżdżą Ferrari... Jakbym chciał to bym jeździł lepszym autem ale bez przesady, wybrałem inne priorytety w życiu... Inne możliwości finansowe. Tylko ode mnie naród nie wymaga tyle co kibice od piłkarzy
    Jako kibic jeździłem trochę za kadrą na mecze, fajna atmosfera super fajnie wspominam i jak kibic miałem oczekiwania, duże oczekiwania.
    W teraz właśnie patrzę jak gra Maroko z Hiszpania to aż zazdroszczę Marokanczykom ich piłkarzy...
    Nigdy nie przypuszczałem że będziemy najgorsza drużyna na turnieju...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 25-06-2018 o 21:21
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Wlaczylem Hiszpania - Maroko.
    Pique przed chwila co najmniej zolta jak nie czerwona. Nie dostal nic. Ale tutaj przynajmniej jest walka slabszej druzyny.
    Fifa to mafia. Marokańczycy dostają kartki za spojrzenie. A pike za wejście wyprostowanymi nogami na piszczele nic. Nie wspomnę patologicznego bandziora ramosa.
    Całym sercem za Marokiem!!!

    Cytat Zamieszczone przez czarny75 Zobacz posta
    Zrobiłes mi dzień... Leżę i kwiczę
    Polecam się na przyszłość. XD

    Goooool !!!!

    Edit. Dobrze, że dzieci nie obudziłem.
    Koko euro spoko. Całym sercem za Maroko!!!
    Ostatnio edytowane przez FelTom ; 25-06-2018 o 21:59
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  9. #109

    Domyślnie

    Przed chwila Krycha powala lokciem Iranczyka bez pilki i tylko zolta kartka. Zenada.

  10. #110

    Domyślnie

    Maroko prowadzi z Wielką Hiszpania w meczu o honor 2-1. To jest piękne pożegnanie z mundialem. Ich będą tłumy witać po powrocie.
    Pięknie się ogląda Maroko. Super mecz.
    Pique powinien dostać żółta bez dwóch zdań.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 11 z 29 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wesele 6.10.2018
    By Dima in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 12:15
  2. Wesele 08.12.2018
    By Julia12 in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 11:05
  3. ABC fotografii - 21.01.2018
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 23:43
  4. Mundial - Brazylia 2014
    By matomi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 630
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:30
  5. [ Sport ] Campeonato Mundial de Jiu-Jitsu 2007
    By GoracyKubek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •