Close

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 94
  1. #51
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No tak

  2. #52

    Domyślnie

    To jest aparat, ale nie na każdą kieszeń. Dosłownie i w przenośni
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  3. #53

    Domyślnie

    Ja ostatnio tez rozważam kupno czegoś małego. Ale raczej jako zastępstwo do d90 i d3100. Przez pewien czas nawet chcialem sprzedać d750, ale zrezygnowałem.

    APS-C chciałem zmienić dla kobiety, bo są za duże. Rozważam Olympusa OMD-5m2, sony A6300 lub A6500.

    No... i na tym koniec, bo po obejrzeniu w sklepie, sprawdzeniu i zastanowieniu się sam nie wiem co zrobić. Jestem jakoś sceptycznie nastawiony. Podpytałem znajomych, którzy maja OMD i Soniaki i jakoś tak średnio mi się to podoba. Ale coś lżejszego przyda się, ale jako 2 zestaw.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    ---------------------------------------------
    Nikon D90 | Nikkor 18-105 VR 3.5-5.6G | Nikkor 50 1.8D | Sigma 28-80 D 3.5-5.6 II MACRO

  4. #54

    Domyślnie

    Wiesz, ja wdepnąłem w bezlusterkowce (Samsung NX, teraz już martwy) przypadkiem, chciałem mieć cyfrową dupkę do starych obiektywów od Zorki, Minolty, itp. Ale okazało się, że tym się daje fajne zdjęcia robić, np. w podróży, na wycieczkach, itp., bo jakość zdjęć jak z lustrzanki, a waga i wymiary mniejsze. Ale szybko też stwierdziłem, że lustrzanki to mi nie zastąpi w 100%, i ciągle jeszcze, mimo postępu, pod pewnymi względami lustrzankibsą górą.

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Wiesz, ja wdepnąłem w bezlusterkowce (Samsung NX, teraz już martwy) przypadkiem, chciałem mieć cyfrową dupkę do starych obiektywów od Zorki, Minolty, itp. Ale okazało się, że tym się daje fajne zdjęcia robić, np. w podróży, na wycieczkach, itp., bo jakość zdjęć jak z lustrzanki, a waga i wymiary mniejsze. Ale szybko też stwierdziłem, że lustrzanki to mi nie zastąpi w 100%, i ciągle jeszcze, mimo postępu, pod pewnymi względami lustrzankibsą górą.
    Pod jakimi względami wg Ciebie ❓

  6. #56

    Domyślnie

    Według mnie pod względem szybkości uruchamiania, wybudzania, AF-u i zdecydowanie zasilania.

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Eee, zależy od kieszeni.

    Ok, tylko po pół roku użytkowania taki aparat wygląda jak po wojnie wietnamskiej. Moje poczucie estetyki nie pozwoliłoby na takie traktowanie, delikatnego bądź co bądź sprzętu.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #58

    Domyślnie

    @vinci99, dokładnie te same powody, które podał Ligo. Dodałbym jeszcze ergonomię (guzikostwo) oraz solidność budowy, które w wielu bezlusterkowcach są na poziomie najtańszych lustrzanek w rodzaju Nikona D3100 itp.

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Wiesz, ja wdepnąłem w bezlusterkowce (Samsung NX, teraz już martwy) przypadkiem, chciałem mieć cyfrową dupkę do starych obiektywów od Zorki, Minolty, itp. Ale okazało się, że tym się daje fajne zdjęcia robić, np. w podróży, na wycieczkach, itp., bo jakość zdjęć jak z lustrzanki, a waga i wymiary mniejsze. Ale szybko też stwierdziłem, że lustrzanki to mi nie zastąpi w 100%, i ciągle jeszcze, mimo postępu, pod pewnymi względami lustrzankibsą górą.
    Po raz kolejny muszę się zgodzić z wypowiedzią tego Pana...

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Po raz kolejny muszę się zgodzić z wypowiedzią tego Pana...
    Piszcie przy okazji jakiego sprzętu używaliście, bo akurat w kwestii bezluster jest to dość istotne. Powiedziałbym nawet, że kilka lat może tu robić za lata świetlne.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Ok, tylko po pół roku użytkowania taki aparat wygląda jak po wojnie wietnamskiej. Moje poczucie estetyki nie pozwoliłoby na takie traktowanie, delikatnego bądź co bądź sprzętu.
    Noszę po kieszeniach już prawie od roku i nie widzę za bardzo zużycia. Tzn widzę, ale dużo mniejsze niż w przypadku amatorskich Nikonów. Tragedii nie ma, ale jakby co to można sobie zapodać jakąś piankę alboco, bo uczciwie muszę przyznać, że na rowerze mi się to gówno obija o udo i po 40km na bajku (rekreacyjnie) nawet siniaków dostałem

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Porównanie do video Canon 80d vs sony a6300
    By artur678 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-01-2018, 13:24
  2. Sony A6300+ Nikkor 35mm 1.8 G
    By KosmicznyNocnik in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-09-2017, 00:13
  3. Nikon D7200 vs Sony A6300
    By KosmicznyNocnik in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 21-04-2017, 06:33
  4. Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 18-04-2017, 13:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •