W kwietniu tego roku moja zona zawiesiła firmę. Mieliśmy na firmę trzy karty sim plus kartę do internetu. W związku z tym iż najpierw miałem dwie karty sim potem dobrałem trzecia kartę sim plus kartę do internetu. W kwietniu tego roku kartę do internetu oraz kartę sim przeniosłem do innego operatora bo kończyły się na nie umowy. Pozostałe dwie karty sim zostały w PLAY do sierpnia tego roku. W salonie gdzie robiłem te operacje konsultantka powiadomiła mnie że płacę za dwie karty sim 70 zł i mam dalej stan nielimitowany. W czerwcu spostrzegłem że na kartach sim nie mam internetu. Zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się że przenosząc moją kartę do internetu jakoby zabieram wszystkie warunki z pozostałych dwóch kart jakie zostały w play. Tak więc tracę dostęp do internetu. Dziś znowu dowiedziałem się że oprócz tego że nie mam dostępu do internetu płacę za wszystkie połączenia poza play 019 g oraz za każdy sms i msms nie ważne czy w play czy poza. Dalej moja umowa nazywa się stan nie limitowany ale mam warunki skandaliczne na dzisiejsze czasy. Napisałem odwołanie ale zostało odrzucone poniewaz uzasadnioną ją w ten sposób że stan nielimitowany to w moim przypadku połączenia w sieci play za darmo a reszta usług jest płatna. Czy ktoś miał taki przypadek i jak się odwołać od takich warunków.