Witam, przypadkowo stałem się posiadaczem takiego obiektywu jak w temacie, czyli LW Nikkor 28mm f/2.8. Z tego co wiem jest to obiektyw do zdjęć nawodnych, nie można go używać pod wodą i jest kompatybilny jedynie z body Nikonosa V. Z racji, iż nie posiadam takiego body chciałbym się poradzić szanownych forumowiczów, czy jest on poszukiwany przez znawców tematu (na polskich portalach aukcyjnych nie znalazłem takiego) i czy ktoś z forumowiczów przypadkiem nie poszukuje takowego sprzętu, ponieważ noszę się z zamiarem wystawienia go na aukcji z racji tego, iż zalega w szafie, a komuś się może śni po nocach Stan wskazuje na to, że był praktycznie nie używany, posiadam do niego oryginalne opakowanie ze styropianem, instrukcji brak i chyba przedniego dekla, za to ma nakręcony filtr Vivitar 52 mm UV HAZE zapewne w celu ochrony soczewki, która jest w stanie wręcz idealnym. Tylny dekiel od strony bagnetu jest. Pozdrawiam Wszystkich. Załączam przykładowe zdjęcie z internetu.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	217923_1_1000x1000_1.JPG
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	134,4 KB
ID:	10597