Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Po co płacić 30 w abonamencie jak za 25zł masz wszystko bez limitu z 10gb neta?Jak tyle sieci nie trzeba, to mozna i taniej.
    Co to jest, mix, na kartę i w jakiej sieci? Pytam bo u mnie to ciężko z zasięgiem (Orange).

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Najtańsze teraz masz https://lp.a2mobile.pl/ działa na nadajnikach plus, no i virgin ale oni są na roamingu tak jak play.

  3. #23

    Domyślnie

    Takie oferty masz u każdego operatora. Do wyboru do koloru.

  4. #24
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No nie wiem bo tu za 19,90 masz nolimit łącznie z internetem ale praktycznie używalny jest do 15GB bo potem spada prędkość do 512 kb/s.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Sklep ma 2 tygodnie, aby się ustosunkować wobec twojej prośby. Jeśli w tym czasie tego nie zrobi, przyjmuje się, że zgadzają się na twoją propozycję.
    Dwa tygodnie od zgłoszenia, czy od dnia kiedy otrzymali telefon?

  6. #26

    Domyślnie

    Doczytałem, że 14 dni liczy się od dnia zgłoszenia.
    Termin minął wczoraj. Napisałem do sklepu zapytanie kiedy wyślą mi telefon.
    Dzisiaj dostałem odpowiedź, że jeszcze nie mają informacji z serwisu, i że 14 dni liczy się od dnia kiedy otrzymali telefon.
    Albo na wszystkich stronach, które znalazłem się nie znają (niby prawnicy) albo pani ze sklepu świadomie wprowadza mnie w błąd?

  7. #27
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dni robocze i faktycznie jest od dostarczenia do serwisu, nie trzeba było wybierać gwarancji tylko rękojmie sprzedawcy.

  8. #28

    Domyślnie

    Przeczytaj pierwszy post, tam jest napisane co wybrałem.
    Nie dni robocze a kalendarzowe.

  9. #29
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Źle mnie zrozumiałeś, klient ma wybór zgodnie z przepisami czy wybiera gwarancję producenta czy ochronę sprzedawcy, to drugie działa zazwyczaj wygodniej chyba że to producent ma np door-to-door itp.

  10. #30

    Domyślnie

    Formularz wypełniłem, w sekcji "Podstawa prawna" zaznaczyłem "ustawa/rękojmia" a w "Oczekiwany sposób rozpatrzenia reklamacji" napisałem "wymiana towaru na nowy, wolny od wad."

    "14 dni – to również bardzo istotny termin, w kontekście reklamacji towaru złożonej na podstawie ustawowej rękojmi za wady. Jeżeli w piśmie reklamacyjnym konsument zażąda naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, wówczas na przedsiębiorcy spoczywa obowiązek rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. W przypadku niedotrzymania terminu uznaje się, że reklamacja jest zasadna. Po upływie terminu sprzedawca nie może odmówić spełnienia żądania określonego przez konsumenta w reklamacji – nawet jeżeli okaże się, że wada towaru powstała z winy konsumenta, np. wskutek nieprawidłowego użytkowania rzeczy.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Dzień dobry,
    Termin 14 dni na odpowiedź liczony jest od momentu otrzymania reklamacji. Fizyczne otrzymanie produktu pozostaje tutaj bez znaczenia dla terminu.
    Pozdrawiamy
    Zespół Prawoecommerce.pl"

    Tak na szybko z dwóch stron.
    Ostatnio edytowane przez artur0372 ; 21-06-2018 o 12:28

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] hofman, telefon.
    By hofman in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-12-2016, 10:48
  2. Nkon D90 a telefon
    By zwitter in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 22:55
  3. Telefon antyserialowy?
    By Artur_A in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-06-2011, 23:38
  4. Dzwonki na telefon :)
    By mariush777 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 15-02-2011, 22:03
  5. Telefon
    By michal.karolak1@gmail.com in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-10-2009, 01:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •