Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Orlen Warsaw Marathon 2018

    Dosłownie kilka fotek, miałem zrobić zdjęcia zza mety ale niestety po 2 minutach wygoniono mnie, no bo bez akredytacji na krzywy ryj Tak więc trochę musiałem poimprowizować. Wyszło, co wyszło.



    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  2. #2

    Domyślnie

    Trzeba pokazać te zdjęcia koledze nikoniarzowi (taki nick), bo on też robi zdjęcia z biegów, tylko że wszystkie identyczne, jak automat na słupku w Disneylandzie. Może zobaczy, że jak się pokombinuje, jak to opisał autor tych tutaj - to jednak się da jakieś inne kadry. Że co? Że nikoniarz robi dla organizatora? A nie, to rzeczywiście, jak dla organizatora, to innych się nie da. W takim razie mu nie pokazujcie.



    A już bez żartów, do autora - jeszcze dwa tygodnie temu pomyślałbym, że to zwykłe zdjęcia z imprezy, ubarwione ciekawie sfotografowanym detalem (trójka). Znaczy przyszli ludzie, inni biegną, są widzowie i aktorzy, jest jakaś zabawa, coś się dzieje - przyszedł ktoś z aparatem i to uwiecznił. Trójka odstaje in plus pomysłem, świetnym wykonaniem, wyśmienitym i dowcipnym skrótem myślowym, ale utzrymującym się doskonale w tematyce - to zdjęcie mi się nadzwyczajnie podoba! Nawet kompozycja mi leży, skos w pełni uzasadniony. Poza wspomnianą i wyróżnioną przez mnie jako rodzynek tego zestawu trójką resztę kadrów jeszcze parę dni temu uznałbym za w miarę zwykłe zdjęcia z imprezy.

    Ale po zobaczeniu innych relacji z biegów, polegających na pokazaniu kilkudziesięciu identycznych kadrów, na których nie ma nawet grama śladu pozostałości wspomnienia zabawy - uznaję tą fotorelację za wysoce udaną. Gdyby ten dział ogólnie trzymaj taką jakość jak np. dzikie ptactwo z tego forum, ocena nie byłaby taka pochlebna - ale w tej sytuacji to chyba najlepsze zdjęcia biegowe, jakie ostatnio się pokazały.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie generalnie ten set jest mocno średnio udany - liczyłem na dużo więcej, ale niestety po prostu nic ciekawszego się nie dało. Do tego jasne, blade światło wyprało wszystkie kolory. Trzeba byłoby pojeździć po tych biegach, tak jak to robię z pokazami lotniczymi
    Jako dodatkowe usprawiedliwienie dodam, że pierwszy raz robiłem fotki na imprezie biegowej
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

Podobne wątki

  1. [ Sport ] Poland BIke Marathon - Nowy Dwór Mazowiecki
    By projacek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2011, 15:59
  2. [ Sport ] Powerade Suzuki MTB Marathon 19-06-2010 Miedzygórze - Juka
    By galu44 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-06-2010, 16:14
  3. [ Sport ] Mazovia MTB Marathon - ZGIERZ 2010
    By yakris in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-04-2010, 22:49
  4. [ Sport ] Orlen
    By ictus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-09-2009, 14:29
  5. [ Sport ] MTB Marathon - Złoty Stok
    By Calme in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-06-2007, 21:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •