Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Reportet 360 ttl

    Mam takie zapytanie do znawców tematu. Czy zmieniając system na sony i kupując do nowego aparatu strobosa 36 to czy wbudowany w niego nawigator x odpali po radiu mojego reportera 360 ttl od nikona czy to nie zadziała?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli chcesz mieć pewność, przyatakuj infolinię producenta tego sprzętu...

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Las Vegas
    Posty
    93

    Domyślnie

    Posiadam Nikona d300/d7100 + sb800. Zamierzam kupić 360 ttl i używać razem z ww. body oraz sb800. By w pełni korzystać z zestawu będę potrzebował nadajnika Navigator X2 na body + odbiornik Navigator X pod sb800, czy pod 360 również będzie potrzebny odbiornik?
    Warto kupić ten zestaw: https://zapodaj.net/457904cdcc95a.jpg.html do portretów plenerze?
    .

  4. #4

    Domyślnie

    Nie chce cie martwić ale mi odbiornik quadralite z sb800 nie chcial ryrac
    FX

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Las Vegas
    Posty
    93

    Domyślnie

    No właśnie.. A coś co będzie działać? Czy pozostaje zakup Strobossa w miejsce SB800?
    .

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2016
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    147

    Domyślnie

    sory ale na co Wam ten 360 lepiej kupić 2razy mocniejszego atlasa 600 niz bawić sie w nieudany produkt jak 360 wiszące kable osobny akumulator w dodatku tyle kasy za połowę słabsza lampę

    co do mieszania systemów to odradzam lepiej miec jeden i pewny obecnie firma Quadralite/godox to jedna z najlepszych rozwiązań na rynku po profoto

  7. #7

    Domyślnie

    Atlas 600 jest dosyć mało poręczny. Reporter 360 w plenerach sprawdza się super i nie waży zbyt wiele a jak ma sie trochę sprzętu do zabrania to to sie liczy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Nie chce cie martwić ale mi odbiornik quadralite z sb800 nie chcial ryrac
    Jestem świeżo po zakupie Navigatorów X i wszystko ładnie działa zarówno z SB800 jak SB900.

  9. #9

    Domyślnie

    To dziwne, z moja sb800 po podpieciu odbiornika i wyzwalaniu nawigatorem x2 raz dzialal a czesciej nie działał. Wyzwalal blysk ale nie byl rejestrowany na zdjeciu. Tak tak, miałem wlaczony tryb hss w korpusie. Zdjecie na 0ev i +3 ev wygladalo tak samo. Podziekowalem i odeslalem. Zamówiłem reportera 200ttl i wszystko elegancko dziala.
    FX

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    To dziwne, z moja sb800 po podpieciu odbiornika i wyzwalaniu nawigatorem x2 raz dzialal a czesciej nie działał. Wyzwalal blysk ale nie byl rejestrowany na zdjeciu. Tak tak, miałem wlaczony tryb hss w korpusie. Zdjecie na 0ev i +3 ev wygladalo tak samo. Podziekowalem i odeslalem. Zamówiłem reportera 200ttl i wszystko elegancko dziala.
    Twój post przeczytałem dzień przed zakupem i trochę się przestraszyłem, dlatego zabrałem lampy i aparat do sklepu i na miejscu przetestowałem, zarówno z Navigatorem X i X2. Oba działały bez zarzutu, włącznie ze zmianą mocy błysku. Jestem też po pierwszych testach w plenerze i wszystko ok. Stanęło jednak na Navigatorze X, jako bardziej kompaktowym i zwartym, co w mojej dziedzinie ma dla mnie znaczenie. Reporter 200 też mam w planach

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •