Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Serwis Warszawa

  1. #1

    Domyślnie Serwis Warszawa

    Witam wszystkich chciałem zapytać bo nie wiem czy ja mam pecha z tym serwisem czy to jest nagminne rok temu oddałem Nikona 800 z obiektywem 24-70 problem z ostrzeniem poruszone zdjęcia, technik stwierdził że z sprzętem wszystko ok a problem leży po stronie fotografa nic przytaknąłem i aparat zawiozłem do innego nieautoryzowanego serwisu tu Pan chociaż mi poświecił czas i kartę ze zdjęciami włożył do komputera stwierdził że faktycznie gdzieś leży problem zabrał sprzęt okazało sie że jest przesunięta oś w obiektywie naprawił wszystko działało, w tym roku kupiłem 810 plus obiektyw 85 okazuje się że nie trafia AF na mikrokalibracji musiałem przesunąć na +20 oddałem do kalibracji do serwisu nikon w poniedziałek czyli 4.06 prosiłem aby sprzęt był na piątek z uwagi na zlecenie sobotnie zadowolony że sprzęt dziś odebrałem, ale długo się nie cieszyłem po powrocie do domu i sprawdzeniu sprzętu okazuję się że nic jest nie zrobione jestem załamany.........

  2. #2

    Domyślnie

    Oddaj do Studio5S! U mnie w D850 od nowości był skopany AF, wczoraj odebrałem dwa szkła z kalibracji i body z wyregulowany AF i jest bajka

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikis525 Zobacz posta
    Oddaj do Studio5S! U mnie w D850 od nowości był skopany AF, wczoraj odebrałem dwa szkła z kalibracji i body z wyregulowany AF i jest bajka
    witaj dzwoniłem do Rafała i się umówiłem na ten tydzień ale szlak mnie trafia że autoryzowany serwis i takie rzeczy się dzieją to samo z sigmą drugi raz odebrałem z kalibracji na odległości 35 cm ostrzy dobrze odsunę FocCal na odległość 1m i lipa back focus sprzęt wart kikanascie tysięcy zł a takie problemy

  4. #4

    Domyślnie

    No cóż... Ja od półtorej tygodnia kontaktuję się z NPS-em przez zwykły formularz zgłoszeń na stronie Nikona, bo tylko wtedy uzyskuję jakieś informacje. Numery telefonów i adresy mailowe na mojej karcie NPS chyba już nieaktualne po przeprowadzce Nikona na nowy adres. Aktualnie czekam na odpowiedź od niemieckiego NPS-u w temacie akceptacji karty z polskiego oddziału. Szczerze mówiąc, mieszkając w Szczecinie, wolałbym jednak tam się przenieść z naprawami i usługami.

    Co do usług pana Rafała - "będzie pan zadowolony". Kalibrowałem ostatnio w 5S dwa body (D500 i D810) i teleobiektyw i teraz jest żyleta.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  5. #5

    Domyślnie

    Oddałem wczoraj do Studio5S aparat na sprawdzenie i regulacje bo mi się w ogóle nie podobało to co uzyskiwałem. Okazało się zę nic złego tam nie znaleźli poza sporo rozjechanym AF. Już go odebrałem, póki co kilka zdjęć na szybko i wreszcie celuje jak należy. Operacja trwała dobę - szybko miło i fachowo
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

  6. #6

    Domyślnie

    Mozna wiedzieć ile koledzy płacili za kalibrację ? Co prawda przesiadłem się na bezlustra i teraz o ff/bf moge zapomniec ale zostało mi jedno szklo i jedno tele i oczywiscie jak to lustrzanka rozrzut af-a na roznych odległościach. Może zanim tego nie sprzedam to warto jeszcze oddac temu studio5 do kalibracji.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2018, 19:23
  2. serwis Warszawa
    By rafgolem in forum Serwis
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 00:28
  3. sb 800 serwis Warszawa
    By pradut in forum Serwis
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 21:42
  4. [ Sport ] [PIŁKA NOŻNA] ME: Legia Warszawa - Polonia Warszawa
    By projacek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 13:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •