Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Majowy zachód w Tatrach

    Zapraszam na majowych zachód w tatrzańskich okolicznościach przyrody.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC2473-Pano-3.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	1,04 MB
ID:	10200

  2. #2

    Domyślnie

    Mocna obróbka, zdecydowanie zbyt mocna jak dla mnie - zwłaszcza z kolorami coś nie zagrało, zwóć uwagę na zieleń w cieniach.
    Lubię i cenię twoje prace ale tym razem jestem na nie.

  3. #3

    Domyślnie

    Deko za mocno z kolorem (chociaz ja tam lubię takie) ale jak już dla mnie za mocno... Za to warunek masz (miałes) naprawde super!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Mocna obróbka, zdecydowanie zbyt mocna jak dla mnie - zwłaszcza z kolorami coś nie zagrało, zwóć uwagę na zieleń w cieniach.
    Lubię i cenię twoje prace ale tym razem jestem na nie.
    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Deko za mocno z kolorem (chociaz ja tam lubię takie) ale jak już dla mnie za mocno... Za to warunek masz (miałes) naprawde super!
    Dzięki za szybki odzew. Ostatnio walczę z konwersją na sRGB z szerokogamutowca i rożnie to wychodzi. Tym bardziej dzięki za korektę - muszę to zatem na warsztat jeszcze raz wsiąść

  5. #5

    Domyślnie

    A zajrzyj do działu Krajobraz i odszukaj wątek Tyniec, bo tu jakby dostrzegam coś bardzo podobnego ideologicznie.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    Tutaj nieco szerzej i bez konwersji.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC2473-Pano-2B.jpg
Wyświetleń:	278
Rozmiar:	756,7 KB
ID:	10202

  7. #7

    Domyślnie

    Ta szeroka bajeczna Panie!

  8. #8

    Domyślnie

    A ja na dwójce widziałbym ciut więcej kontrastu ale nie tyle co na jedynce i myślę, że byłoby w sam raz pod tym względem. Co do kadru to bardziej mi pasuje nr 2 z małą uwagą do nieco zbyt jasnego nieba w prawym górnym narożniku zdjęcia oraz trochę mi nie za bardzo odpowiada pierwszy plan w cieniu, który na dwójce zajmuję większą powierzchnię zdjęcia niż na jedynce. A tak ogólnie to miły wieczorny widok w ciepłym oświetleniu.
    Atak na marginesie - to było robione gdzieś z okolic Rusinowej, Głodówki czy jednak inna lokalizacja?

  9. #9

    Domyślnie

    Mi w dwójce (numeruj proszę zdjęcia) nic nie brakuje, na pewno nie kontrastu. Szerszy kadr też mi bardziej podchodzi. Ładne, malownicze zdjęcie.
    ['O]

  10. #10

    Domyślnie

    Szeroka pamorama - piekny wodok dla oka. 1 za mocno w kolorach i kontrascie. Ale jak jujz ja pokazales to 2 wydaje sie blada.
    To moze kolorystycznie w pol drogi

    No w kazdym razie 1 zaburza mi odbior 2 i dla tego mialbym ochote ja deczko z wyczuciem podkrecic.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Makro ] Chłop majowy...
    By Burkinafaso in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-08-2023, 21:24
  2. [ Krajobraz ] Majowy poranek
    By jacekz40 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 09:17
  3. [ Krajobraz ] majowy poranek
    By constancja in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-02-2012, 17:28
  4. [ Makro ] Majowy...
    By Burkinafaso in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 14:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •