Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    jest znacznie lepiej ale mam wrażenie, że majstrowałaś przy kanałach

  2. #12

    Domyślnie

    Widząc obie wersje, gdybym szczerze miał określić swoje uczucia, powiedziałbym tak: nie obraź się, ale pierwsza wersja wygląda jak samochód, który zniszczyłeś czołgiem, druga zaś jak taki, który tylko rozjechałeś koparką.

    W obu widzę inwazyjną obróbkę (fakt, w drugim mniej niszczącą), ale nie widzę co dobrego miałaby przynieść. Nie ma pięknego koloru, świetnego światła, obraz wydaje mi się jakby wysilony, wymęczony, plus do tego przerysowana walka o niebo.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Frodo Zobacz posta
    Ta szeroka bajeczna Panie!
    Gracias

    Cytat Zamieszczone przez Darek72 Zobacz posta
    A ja na dwójce widziałbym ciut więcej kontrastu ale nie tyle co na jedynce i myślę, że byłoby w sam raz pod tym względem. Co do kadru to bardziej mi pasuje nr 2 z małą uwagą do nieco zbyt jasnego nieba w prawym górnym narożniku zdjęcia oraz trochę mi nie za bardzo odpowiada pierwszy plan w cieniu, który na dwójce zajmuję większą powierzchnię zdjęcia niż na jedynce. A tak ogólnie to miły wieczorny widok w ciepłym oświetleniu.
    Atak na marginesie - to było robione gdzieś z okolic Rusinowej, Głodówki czy jednak inna lokalizacja?
    Jak teraz patrzę to faktycznie 2ce brakuje nieco mocy Zdjęcie z Głodówki.

    Cytat Zamieszczone przez ecml Zobacz posta
    Mi w dwójce (numeruj proszę zdjęcia) nic nie brakuje, na pewno nie kontrastu. Szerszy kadr też mi bardziej podchodzi. Ładne, malownicze zdjęcie.
    Dzięki za komentarz. Mi tez szerszy bardziej leży w kadrze.

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Szeroka pamorama - piekny wodok dla oka. 1 za mocno w kolorach i kontrascie. Ale jak jujz ja pokazales to 2 wydaje sie blada.
    To moze kolorystycznie w pol drogi

    No w kazdym razie 1 zaburza mi odbior 2 i dla tego mialbym ochote ja deczko z wyczuciem podkrecic.
    Mam dokładnie to samo - wersja pomiędzy byłaby chyba najlepsza

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    jest znacznie lepiej ale mam wrażenie, że majstrowałaś przy kanałach
    Z pewnością. Ja zawsze coś tam kombinuję hehe

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Widząc obie wersje, gdybym szczerze miał określić swoje uczucia, powiedziałbym tak: nie obraź się, ale pierwsza wersja wygląda jak samochód, który zniszczyłeś czołgiem, druga zaś jak taki, który tylko rozjechałeś koparką.

    W obu widzę inwazyjną obróbkę (fakt, w drugim mniej niszczącą), ale nie widzę co dobrego miałaby przynieść. Nie ma pięknego koloru, świetnego światła, obraz wydaje mi się jakby wysilony, wymęczony, plus do tego przerysowana walka o niebo.
    Absolutnie się nie obrażam co więcej rozumiem i w pełni akceptują takie odczucia.

  4. #14

    Domyślnie

    Przychylam się do oceny Pompona.., po otwarciu Twej foty przestraszyłem się, że strzelił mi monitor.., a tak poważnie znam Twe wcześniejsze foty i traktuję to jako wypadek przy pracy. Pozdrawiam.

  5. #15

    Domyślnie

    Ja tylko zapytam, kto ci to obrabial?
    Swiatlo bardzo ladne, sam widoczek bardzo sympatyczny, ale poszlo co nie tak.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamoń Zobacz posta
    Przychylam się do oceny Pompona.., po otwarciu Twej foty przestraszyłem się, że strzelił mi monitor.., a tak poważnie znam Twe wcześniejsze foty i traktuję to jako wypadek przy pracy. Pozdrawiam.
    Hehe - prawda to. Nowy "workflow" okazał się niewypałem.

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Ja tylko zapytam, kto ci to obrabial?
    Swiatlo bardzo ladne, sam widoczek bardzo sympatyczny, ale poszlo co nie tak.
    Zdecydowanie. Walka z "color management" została przegrana. Nic to zamówiłem już nowy monitor i mam nadzieję, że w końcu to co widzę u siebie w PSie będzie mniej więcej podobne do tego co inni w sieci widzą

  7. #17
    Alienus
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    ...zamówiłem już nowy monitor i mam nadzieję, że w końcu to co widzę u siebie w PSie będzie mniej więcej podobne do tego co inni w sieci widzą
    Witam.
    2-ka bardzo przyjemna dla oka. Ładne światło.
    Życzę powodzenia z tymi kolorami.
    Pewnie znasz, ale od siebie polecę stosować https://nikonpc.com.
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Makro ] Chłop majowy...
    By Burkinafaso in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-08-2023, 21:24
  2. [ Krajobraz ] Majowy poranek
    By jacekz40 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 09:17
  3. [ Krajobraz ] majowy poranek
    By constancja in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-02-2012, 17:28
  4. [ Makro ] Majowy...
    By Burkinafaso in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 14:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •