Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Używany D610 - duży przebieg

    Cześć,
    mam pytanie odnośnie zakupu używanego D610, czy jeśli w chwili zakupu wszystko jest w nim sprawne, to najsłabszym ogniwem, którego należy się bać jest migawka, która możne paść? (wymiana to ok. 900 zł)
    Aparat ma spory przebieg bo ok. 180.000 zdjęć.
    Podrawiam
    polak

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cześć, to jest amatorski aparat i 180 tysięcy to dobry wynik, wymiana migawki i całego mechanizmu da drugie życie, sa jeszcze elementy jak spust, pokrętła czy przyciski, które mogą od tak dużego przebiegu nie działać już poprawnie, jak dla mnie to jeszcze kwestia czy nie ma jakiś ukrytych wad, grzebania w nim, no i i jeszcze tak przebieg można zrobić na statywie w z produktami czy w timelapsach gdzie teoretycznie stan sprzętu może być świetny.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie powiem, że mnie podbudowałeś. Mam d610 od ponad 3 lat i prawie 60tys pstryknięć, ciągle jednak myślę o tym jak długo jeszcze wytrzyma... Chcę dokupić mu kolegę, D750, ale najpierw muszę sprzedać d7200 (na gwarancji). Czy myślicie, że jest sens zamiany d7200 na d750. Wiem, że to pełna klatka i zdjęcia sa jednak lepsze, ale tak się trochę waham...

Podobne wątki

  1. d90 duży przebieg i co dalej
    By photonikkie in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-09-2020, 10:12
  2. padła migawka w D610, mały przebieg migawki
    By christipoher in forum Serwis
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-10-2016, 19:24

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •