Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Glamur...

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    (............) Czy zgodzisz się, że bez drugiej części tytułu i emotikonek, moja interpretacja może mieć sens?

    Moge sie zgodzic na 100% z Twoja interpretacja
    Nawet napisalem to w P.S poprzedniego posta, ze jakby nie bylo tytulu albo inny, to poszedl bym z interpretacja w tym samym kierunku co Ty.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #22
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Wiesz co to udawania? Że tytuł robi zdjęcie. Proponuje podpisanie takiego protokółu rozbieżności:
    Zgadzamy się co do tego, że autor poruszył ważny temat i uczynił to w ciekawy i oryginalny sposób. Nie zgadzamy się co do tego, że autor nie potrafi się odpowiednio zachować, strzelił focha i tytułem obraził branżę upiększającą to, co piękne widzieć powinniśmy bez tej branży.
    Na tym protokół rozbieżności zakończono. Data, podpisy, kurtyna

  3. #23

    Domyślnie

    Podpisane.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #24

    Domyślnie

    Wspaniałe a nawet Spaniałe,Wybitne,Mega!Percepcja przyćmiewa deprecjację ewolując ku akceptacji a nawet alienacji reasumpcji.I to tyle w tym temacie.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Szydera jest w zupełnie innym miejscu. Np kiedy słucha się wypowiedzi ludzi, którzy "przypadkiem" przeszli się po plaży naturystów. Same cielska i matczyne cycki do kolan. Ohydne blizny po cesarkach i płaskie tyłki. Do tego niekończące się dyskusje o depilacjach. Dlaczego kobiety na tych plażach nie chodzą na palcach a zatrzymując się, nie przyjmują atrakcyjnych dla widza póz? I w ogóle bliżej im do tych ze zdjęć autora wątku. Istny koszmar.
    Hm..... Jest kilka plaż naturystów nawet w Europie na których możesz zobaczyć naprawde piękne kobiety. Ewentualne namiary mogę podać na priv
    To mówiłem ja - stary erotoman
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  6. #26

    Domyślnie

    Fota świetna. Jak dla mnie dużym zgrzytem jest prostacki tytuł. Nie wnikam, czy ten dysonans jest zamierzony, czy też nie. Jednak IMHO tytuł "Glamour" byłby znacznie lepszy. A tak, to jakby Autor opowiedział dowcip, a potem jeszcze dla pewności wyjaśnił wszystkim pointę. A to zdjęcie nie potrzebuje wyjaśnienia.

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Dobre pytanie
    Posty
    156

    Domyślnie

    Kiedyś w PRLu bywały takie gazety z pseudo fotami w negliżu. No i masz, wracają
    Niby klaun, niby kobita. Ni cycka, ni buziaka.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Jaka książka o fotografii studyjnej(portret, fashion, glamur itp.)
    By aliant in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-06-2013, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •